Šodien visjaukākie sveicieni vārdadienā lai skan 113 Jelgavā un rajonā dzīvojošām Zigrīdām, vienai Zigfrīdai un diviem Zigrīdiem!
Šodien visjaukākie sveicieni vārdadienā lai skan 113 Jelgavā un rajonā dzīvojošām Zigrīdām, vienai Zigfrīdai un diviem Zigrīdiem!
Zigrīda Goba sevi par jelgavnieci sauc jau vairāk nekā 70 gadu. Viņas enerģiskums manāms ik uz soļa. Dzīve Zigrīdas kundzi nav lutinājusi, taču viņa joprojām ir šarmanta, smaidīga un ļoti sirsnīga sieviete.
Tālajā pirmskara laikā Zigrīda pasaulē ieradās Jelgavas Sarkanā Krusta slimnīcā, kur tolaik dzima mazie jelgavnieki. Ģimenē viņa bija vienīgā māsa diviem brāļiem, kas nu aizgājuši viņsaulē. Pēc baisajiem kara gadiem Zigrīdas kundzes tēvs tika izsūtīs, bet vecākais brālis nosūtīts piespiedu nometinājumā Krievijā. Tēvs atgriezās, vecākais brālis atdusas Krievijas zemē, jaunākais – miris vēl maziņš.
Piecdesmitajos gados Zigrīdas kundze ar vīru nopirka zemi Jelgavā. “Māju kopā ar vīru uzcēlām paši. Imantam ir zelta rokas, viņš prot visus darbus. Tagad, būdams pensijā, strādā par sētnieku un par nopelnīto remontē mājas otro stāvu,” stāsta kundze un piebilst, ka pagājušā gada 22. novembrī abiem ar Imantu svinētas zelta kāzas. Tās pārim bija sarūpējuši radinieki – pavisam klusi, nevienam neko nesakot.
Zigrīdas kundze rāda fotogrāfijas. To viņai ir ļoti daudz. Dzīve kārtota pa plauktiņiem, tajos iegūlušas atmiņas, izsāpētas sāpes, piedzīvoti prieki. Ar vīru izaudzināti divi bērni – Andris un Inita. Arī mazbērni Raivis un Inga vairs nav pieskatāmā vecumā, bet abi mazmazbērni – puikas – ir žiperīgajā vecumā un vēl labprāt ļaujas auklējumam.
Zigrīdas kundze visu mūžu nostrādājusi tirdzniecībā grāmatvedības un revidentes specialitātē. Enerģiju un izturību viņa smeļas Dieva spēkā un savos mīļajos cilvēkos.