No 3. līdz 10. jūlijam Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā piedzimuši četrpadsmit bērniņi – desmit puikas un četras meitenes.
No 3. līdz 10. jūlijam Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā piedzimuši četrpadsmit bērniņi – desmit puikas un četras meitenes.
10. jūlijā pasaulē nāca Kristīnes Gražinskas otrais bērniņš – meitenīte, kuru nolemts saukt par Janu. Mazā piedzima gandrīz trīs kilogramus smaga un tieši pusmetru gara. Janas tētis ir Juris Jefimovs, bet mājās Sesavas pagastā viņu gaida brālītis Edijs, kuram 10. septembrī paliks trīs gadi.
9. jūlijā savu trešo bērnu dzemdēja Jevgeņija Plotņikova. Puiku sauks par Vladislavu, un piedzimstot viņš svēra 3440 g un bija 53 cm garš. Zēna tētis ir Igors Antonovs, bet mājās brālīti gaida māsas Anastasija un Jekaterina.
8. jūlijā savu otro dēlu sagaidīja Alla un Sergejs Imajevi – Terehovi. Puika piedzima 3150 g smags un 53 cm garš. Bet vārdu brālim palīdzēs domāt arī sešgadīgais Mihails.
6. jūlijā pasaulē nāca Valentīnas un Aleksandra Masaļsku pirmā atvasīte. Mantinieku sauks par Maksimu, un piedzimstot viņš svēra 3770 g un bija 52 cm garš. Par savu pirmo mazbērniņu ļoti priecājas arī Tatjana Masaļska.
9. jūliju par savu dzimšanas dienu izvēlējās mazais Artūrs. Viņš piedzima 2980 g smags un 50 cm garš. Zēna māmiņa ir Astrīda Gusava, bet tētis Juris Solodovņikovs. Artūrs dzīvos Ozolniekos.
6. jūlijā pašā dienas vidū pasaulē nāca mazā Sofija. Viņas vecāki ir Olga un Andrejs Losevi. Sofija piedzimstot svēra 3600 g un bija 51 cm gara. Meitenītei ir ļoti laimējies, jo viņai jau ir vecākais brālis – Dmitrijam ir viens gadiņš.