Sestdiena, 15. novembris
Leopolds, Undīne, Unda
weather-icon
+-1° C, vējš 0.45 m/s, R vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Pašvaldība cenšas kontrolēt patversmi

Vircavas pagasta Padomes priekšsēdētājs Ziedonis Caune skaidro, ka pašvaldības teritorijā esošo patversmi kontrolē iecirkņa inspektors.

Vircavas pagasta Padomes priekšsēdētājs Ziedonis Caune skaidro, ka pašvaldības teritorijā esošo patversmi kontrolē iecirkņa inspektors.
Pašvaldībai ar Jelgavas Sv.Dievmātes pasludināšanas pareizticīgo baznīcu attiecības esot normālas. Priekšsēdētājs skaidro, ka tēvs Feofans vienmēr esot pretimnākošs: «Mums pat ir vienošanās – ja pašvaldībai būs vajadzīga palīdzība, viņš neatteiks. Tā arī ir noticis. Pagastā no ilgstoša ieslodzījuma atgriežas cilvēks, kuram vairs nav ne māju, ne iztikas līdzekļu. Mēs varam piešķirt pabalstu, bet citādi palīdzēt ir grūti. Tēvs Feofans viņu ir pieņēmis un izmitinājis patversmē.»
Pirms gada pagasts gan saņēmis sūdzības no Oglaines ļaudīm par to, ka patversmes iemītnieki zog vistas un citas mantas. «Toreiz kopā ar policijas iecirkņa inspektoru tās lietas noskaidrojām un pēc tam vienojāmies ar baznīcu, ka turpmāk katrs iemītnieks, ierodoties patversmē, informēs iecirkņa inspektoru un atstās pases kopiju. Pašvaldībai jāzina par cilvēkiem, kas tajā dzīvo. Inspektoram vismaz reizi mēnesī turp jāaizbrauc un pārbauda apstākļi.»
Z.Caune patversmi vērtē pozitīvi: «Dažiem cilvēkiem – bijušajiem cietumniekiem un grūtībās nonākušajiem – tā ir iespēja saņemt pārtiku un jumtu virs galvas. Mēs gan neko nezinājām par tur ievietotajām meitenēm.»

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.