VID. Zemgales reģionālās iestādes birojs atgādina, ka pērn nodokļu maksātāji nodokļu aprēķināšanai un uzskaitei preču saņemšanas un izsniegšanas darījumu precīzai un pilnīgai dokumentārai nodrošināšanai izmantoja pavadzīmes.
VID. Zemgales reģionālās iestādes birojs atgādina, ka pērn nodokļu maksātāji nodokļu aprēķināšanai un uzskaitei preču saņemšanas un izsniegšanas darījumu, kā arī preču kustības un uzskaites precīzai un pilnīgai dokumentārai nodrošināšanai izmantoja pavadzīmes, kur viens rekvizīts bija VID piešķirtais numurs. Tos piešķīra VID teritoriālajā iestādē, kurā lietotājs reģistrēts kā nodokļu maksātājs. Paralēli minētajiem numuriem uzņēmēji varēja izmantot arī neizlietotās vecā parauga preču pavadzīmes – rēķina veidlapas.
No šā gada tās izmantot vairs nav pieļaujams. Uzņēmējiem, kam gada sākumā atlikumā vēl palikušas vecā parauga veidlapas, jāveic to inventarizācija un jāsastāda akts par atlikušajām. Atbilstoši inventarizācijas rezultātiem jāsagatavo un ne vēlāk kā līdz 15. janvārim VID Zemgales reģionālās iestādes Jelgavas nodaļā jāiesniedz pārskats par saņemto pavadzīmes – rēķina veidlapu izlietojumu un viens akta eksemplārs. Neizmantotās veidlapas, pamatojoties uz sastādīto aktu, jānoraksta.