Ceturtdiena, 21. maijs
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
weather-icon
+14° C, vējš 1.3 m/s, Z vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Policija mekle

6. jūlijā pulksten 13.04 Ozolnieku novadā, autoceļa A8 Rīga – Jelgava – Lietuvas robeža 40. kilometrā, kravas automašīna «Scania R480» (zila, ar piekabi «Krone SDR 27») sadūrās ar pelēku «Audi 80». Abām bija Lietuvas valsts reģistrācijas numura zīmes.

6. jūlijā pulksten 13.04 Ozolnieku novadā, autoceļa A8 Rīga – Jelgava – Lietuvas robeža 40. kilometrā, kravas automašīna “Scania R480” (zila, ar piekabi “Krone SDR 27”) sadūrās ar pelēku “Audi 80”. Abām bija Lietuvas valsts reģistrācijas numura zīmes. Lai noskaidrotu negadījuma apstākļus, Jelgavas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Kārtības policijas biroja 3. nodaļa (Ceļu policija) lūdz atsaukties negadījuma aculieciniekus un vērsties Jelgavas Ceļu policijā Pētera ielā 4, 7. vai 12. kabinetā, vai arī zvanīt pa tālruni 3004270 vai 3004271.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.