Ceturtdien pulksten 19 Rīgas Domā muzicēs kontrtenors Sergejs Jēgers un ērģelniece Iveta Apkalna, vēsta koncerta rīkotājs Hermaņa Brauna fonds, programmā solot Baha, Hendeļa, Džordāni, Bellīni, Bizē, Franka, Kačīni un citu komponistu baznīcas mūziku.
Ceturtdien pulksten 19 Rīgas Domā muzicēs kontrtenors Sergejs Jēgers un ērģelniece Iveta Apkalna, vēsta koncerta rīkotājs Hermaņa Brauna fonds, programmā solot Baha, Hendeļa, Džordāni, Bellīni, Bizē, Franka, Kačīni un citu komponistu baznīcas mūziku.
Spoži sevi pieteikušais reti sastopamās vīriešu augstās balsu grupas pārstāvis kontrtenors Sergejs Jēgers, kas nāk no Vilces puses, nesen absolvējis Latvijas Mūzikas akadēmiju pie Kārļa Zariņa un Andra Veismaņa, mācījies Šveices “Schola Cantorum Basiliensis” pie Andreasa Šolla un Robēra Ekspēra meistarklasēs Parīzē. Viņš ir koncertējis Anglijā, Somijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, Jaunkaledonijā, Jaunzēlandē un Austrālijā. Pagājušogad laists klajā dziedātāja pirmais soloalbums. Viņa repertuārs aizvien paplašinās, taču balss tips, protams, nosaka skaņdarbu izvēli. Tā ir galvenokārt Hendeļa, Gluka, Vivaldi, Pergolēzi, Pērsela, Baha un Mocarta mūzika.
Iveta Apkalna ir Latvijas Lielās mūzikas balvas laureāte, kuras spēle izpelnījusies kritiķu atzinību par virtuozitāti, mērķtiecību un īpašo gaišo starojumu. Absolvējusi Latvijas Mūzikas akadēmiju pie Tālivalža Dekšņa (ērģeles) un Teofīla Biķa (klavieres), Gildholas Mūzikas un drāmas augstskolu Londonā un Mūzikas un drāmas augstskolu Štutgartē. Ir Tariverdijeva starptautiskā ērģelnieku konkursa (Kaļiņingradā), Baha prēmijas (konkursā “Royal Bank Calgary International Organ Competition”), Slovēnijas Ērģelnieku asociācijas balvas, Lahti starptautiskā ērģelnieku konkursa un Čurļoņa starptautiskā konkursa laureāte. Koncertējusi arī Austrijā, Francijā, Šveicē, Luksemburgā, Norvēģijā, Polijā. 2003. gadā iznāca viņas pirmais soloalbums – koncerta Sv.Jāņa baznīcā Štutgartē ieraksts – , gadu vēlāk dienasgaismu ieraudzīja disks “Himmel