Trīspadsmito reizi noskaidroti Jelgavas labākie tirdzniecības un ēdināšanas uzņēmumi un skaistumkopšanas saloni.
Trīspadsmito reizi noskaidroti Jelgavas labākie tirdzniecības un ēdināšanas uzņēmumi un skaistumkopšanas saloni. Noslēdzot šā gada konkursu, tā komisijas priekšsēdētājs Sabiedrības veselības aģentūras Jelgavas nodaļas vadītājs Juris Volostņikovs bilst, ka arvien vairāk uzņēmumu pievērš uzmanību strādājošo darba apstākļiem un sociālajai aizsardzībai.
Šogad konkursam tika pieteikti 43 tirdzniecības, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumi un skaistumkopšanas saloni. Konkursa komisija, kuras sastāvā bija iekļauti pārstāvji no Sabiedrības veselības aģentūras, Jelgavas Tirgotāju un ražotāju asociācijas, pilsētas pašvaldības, kā arī plašsaziņas līdzekļiem, pretendentus izvērtēja vasaras mēnešos, kad tirdzniecības aktivitāte tradicionāli ir visaugstākā.
J.Volostņikovs norāda, ka pēdējos gados vērojama tendence izlīdzināties piedāvāto preču klāstam un pakalpojumu kvalitātei, tāpēc komisija šogad vairāk uzmanības pievērsusi strādājošo darba apstākļiem un darbinieku sociālajai aizsardzībai.
“Pirms trim gadiem darbiniekus ar bezmaksas pusdienām nodrošināja tikai daži uzņēmumi, tagad vairumam tā ir norma,” atzīst komisijas priekšsēdētājs.
Viņš arī uzsver, ka šajā laikā, kad vērojams labu darbinieku deficīts, lai tos piesaistītu, liela nozīme ir labiem sadzīves apstākļiem un veselības apdrošināšanas polisēm.
Kā “Ziņām” stāsta viena no uzvarētājiem “Vivo centra” vadītāja Agnese Mārtiņkrista, uzņēmumā darbojas ne vien lielveikals “Rimi”, bet arī vairāk nekā četrdesmit citu tirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas uzņēmumu. Lai uzlabotu pakalpojumu kvalitāti, šogad ieviesta sistēma noskaidrot labāko. Plašu atsaucību guvušas arī sporta spēles, kurās var piedalīties strādājošo ģimenes locekļi.