Darbs un domas ir tik saspringtas, ka grūti no izjustā un padarītā atšķirt vai izcelt vienu nedēļu. Kopš 1. jūnija pildu skolas direktora pienākumus, un vasara paskrējusi nemanot – kā viena nedēļa.
Darbs un domas ir tik saspringtas, ka grūti no izjustā un padarītā atšķirt vai izcelt vienu nedēļu. Kopš 1. jūnija pildu skolas direktora pienākumus, un vasara paskrējusi nemanot – kā viena nedēļa. Datumus vairs īpaši neatšķiru. Šovasar nācies būt gan sekretārei, gan lietvedei vienlaicīgi.
Drīzumā tiks rīkots konkurss uz Mūzikas vidusskolas direktora amatu, jo atlūgumu uzrakstījis bijušais skolas vadītājs. Patlaban vakantas ir mācību pārziņu vietas. Pavisam drīz beigsies gandrīz gadu ilgušais neziņas periods un kolektīvam būs pastāvīgs vadītājs.
Pagaidām lielu daļu mana darba laika aizņem saimniecisko jautājumu risināšana. Kopīgi spriedām, kas darāms, lai skola 1. septembrī savus audzēkņus varētu pienācīgi uzņemt. Plāni ir grandiozi, ideju ir daudz, diemžēl ierobežo finanses. Tāpēc ceram uz bērnu vecāku un sponsoru atbalstu. Esam iecerējuši atvērt skolas ziedojumu – dāvinājumu kontu.
Prieks, ka esam izbrīvējuši telpu skolotāju istabai. Tādas mūsu pedagogiem nebija vismaz piecus gadus.
Šovasar priekšroku devām logu nomaiņai – varējām atļauties ielikt 18 jaunu logu telpās, kurās tas bija akūti nepieciešams. Tagad domājam par sanitāro mezglu remontu un garderobes pārprojektēšanu.
Turpmāk sadarbosimies ar Jelgavas Amatniecības vidusskolu, kas laipni piekrita savas kopmītnes ļaut izmantot mūsu vidusskolas audzēkņiem. Domāju, līdz ar naktsmītņu jautājuma atrisināšanu varētu palielināties mācīties gribētāju skaits arī no citiem reģioniem.
Pašvaldības aģentūra “Pilsētsaimniecība” atsaukusies mūsu lūgumam un līdz 1. septembrim iekārtos apgaismotu gājēju pāreju no tirdzniecības centra puses, lai bērni, dodoties uz mūzikas skolu, varētu droši šķērsot ielu.
Skolotāji atgriežas no atvaļinājuma un cītīgi gatavojas jaunajam mācību gadam. Nāk ar savām idejām, nākotnes skatījumu uz skolas attīstību. Esam apņēmušies nākotnē vairāk priecēt jelgavniekus ar koncertiem pašu skolā, kā arī pilsētā un rajonā.
Joprojām gaidām jaunus audzēkņus. Īpaši aicināti tie, kas vēlētos apgūt pūšamo instrumentu, čella, kā arī citu mūzikas instrumentu spēlēšanas prasmi. Neko nav nokavējuši bērni, kuriem ir desmit un vairāk gadu. Gaidām arī mazos, kas par mūzikas skolu tikai vēl domā.
Līdz ar visiem šiem darbiem, jāatzīst, nedaudz cieš ģimene, kas mani atbalsta un izprot arī tad, kad ir iekavējušās vakariņas. Domas par darbu laupa arī daļu no nakts miera. Lai galva no tām atpūstos, nedaudz laika atlicinu vieglatlētikas čempionāta vērošanai, kas gan šogad īpaši neiepriecina ar mūsu sportistu panākumiem. Kādreiz paspēlēju kādu datorspēli.
Novārtā atstāts arī mans hobijs – dārzs. Lai gan, tam, ka krūmos joprojām karājas jāņogas un daļa upeņu, par attaisnojumu varētu būt arī lietainais laiks. Ievārījumus ziemai gan esmu paspējusi savārīt. Svētdien dēlam Zemgum ir vārdadiena, un mēs jau pasen nolēmām doties divu dienu izbraucienā. Solījumi ir jāpilda neatkarīgi no laika apstākļiem.