Trešdiena, 20. maijs
Venta, Salvis, Selva
weather-icon
+12° C, vējš 0.89 m/s, R vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Vismaz puse rīt jokos

Aptuveni puse Latvijas iedzīvotāju piedalās 1. aprīļa izjokošanās, gan kādu citu izjokojot, gan arī, ja paši tiek izjokoti.

Aptuveni puse Latvijas iedzīvotāju piedalās 1. aprīļa izjokošanās, gan kādu citu izjokojot, gan arī, ja paši tiek izjokoti. To noskaidrojis mediju, tirgus un sociālo pētījumu aģentūras “TNS Latvia” šomēnes veiktais pētījums.
Gandrīz pusei Latvijas iedzīvotāju 1. aprīlī viens no uzdevumiem ir kādu izjokot, bet 13 procentu cenšas izvairīties no izjokošanas. Ko šajā datumā dara pārējie? Saistībā ar joku dienu labākajā gadījumā – neko. Taču jokotājiem derētu ņemt vērā, ka aptuveni katram sestajam izjokošana nav pa prātam un no šīs grupas katram desmitajam 1. aprīlis vispār nepatīk, jo tas sabojā garastāvokli.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.