Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Cik patiesībā labi ir Casio pulksteņi

Vai Casio ir labs pulksteņu zīmols? Ar ko tie atškiras no Tissot pulksteņiem vai Seiko pulksteņiem? Par to, kā izvēlēties pulksteni, vairāk šeit. Casio patiesībā ir izcils pulksteņu zīmols un turpinājumā nedaudz vairāk par to, kāpēc. Svarīgi zināt, kas tieši padara Casio par īpašu pulksteņu zīmolu.

Casio ir labs pulksteņu zīmols vairāku iemeslu dēļ:

  1. Casio ražo dažāda veida pulksteņus, kas atbilst dažādām funkcijām, lai apmierinātu pilnīgi dažādas tirgus vajadzības.
  2. Casio pulksteņiem ir saprātīga cena.
  3. Uzņēmumam ir augsts klientu apmierinātības līmenis.

Tie ir 3 galvenie faktori, kas padara Casio par labu pulksteņu zīmolu.

Par Casio

Casio ir Japānas elektronikas uzņēmums, kas izveidots 1946. gadā, Casio ražo dažādas elektroniskās ierīces, tostarp digitālos kalkulatorus, kameras un pat mūzikas instrumentus. Patiesībā tieši Casio izveidoja pasaulē pirmo tirdzniecībā pieejamo elektrisko grafēšanas kalkulatoru!

Casio pirmie pulksteņi parādījās 1974. gadā. Taču tikai ap 80. un 90. gadiem Casio patiešām lika par sevi runāt rokas pulksteņu saistībā. Tieši šajā laikā Casio sāka kļūt populāri ar atšķirīgo digitālo pulksteņu stilu. 1983. gadā debitēja slavenā G-Shock pulksteņu līnija.

Casio izgatavo dažādus pulksteņus, kas atbilst dažādām vajadzībām

Casio G-Shock sērijas pulksteņi

Daudzi ir dzirdējuši par šiem G-Shock sērijas pulksteņiem. G-Shock sērija ir līdz šim populārākā Casio pulksteņu līnija. Visvairāk tie tiek slavēti par neticamo izturību. Ir pierādīts, ka G-Shock ir viens no izturīgākajiem rokas pulksteņiem pasaulē. Ja nepieciešams pulkstenis, kas var droši uzņemt triecienus, tad G-Shock būs īstais modelis.

Casio retro stila pulksteņi

Kā jau raksta sākumā minēts, Casio pulksteņi īsto popularitāti sāka iegūt 80. un 90. gados. Šobrīd Casio atgriezis vecos stilus ar retro atblāzmām. Šie pulksteņi atdarina veco zelta ēras pulksteņu stilu, kas bija neticami populāri. Tagad šie pulksteņi uzrunā pilnīgi jaunas pulksteņu mīļotāju paaudzes!

Casio Edifice

Lai gan Casio nav luksusa zīmols, viņu Edifice pulksteņi iedveš greznāku iespaidu. Šie pulksteņi ir vispiemērotākie svinīgiem vai lietišķiem dzīves notikumiem. Tiem ir izsmalcinātāks un greznāks stils. Un vislabākais ir tas, ka, neskatoties uz to, ka šiem pulksteņiem ir tik klasisks izskats, tie joprojām cenas ziņā ir pieejami!

Casio Protrek

Casio Protrek rokaspulksteņu sērija ir veidota tādām aktivitātēm brīvā dabā kā pārgājieni, medības un kempings. Var padomāt, ka šīm aktivitātēm vajadzētu būt atbilstošam G-Shock pulkstenim, kas savā ziņā ir tiesa. Tomēr Protrek pulksteņiem ir lielāka funkcionalitāte, kas raksturīga šīm darbībām, piemēram, barometrs, termometrs, altimetrs un kompass.

Casio pulksteņiem ir saprātīga cena

Produkta cena ir svarīga jebkurā nozarē. Vienmēr ir jābūt labam līdzsvaram starp kvalitatīvu produktu un pieņemamu cenu, iekarojot patērētāju sirdis. Casio ļoti labi balansē šajā cenas un kvalitātes līdzsvarā. Aplūkojot dažus no pulksteņu veidiem, par ko runājām iepriekš, pamanīsiet, ka lielākā daļa Casio pulksteņu ir salīdzinoši lēti.

Zīmols patiesībā ir orientēts uz kvalitatīvu produktu ražošanu un to pieejamības nodrošināšanu lielākajai daļai patērētāju. Tas vienmēr būs galvenais komponents jebkurā labā zīmolā. Tas ir būtisks faktors, kāpēc Casio ir lielisks pulksteņu zīmols.

Casio ir augsts klientu apmierinātības līmenis

Neatkarīgi no tā, kādu produktu uzņēmums ražo vai cik tas ir pieejams par pieņemamu cenu, ja klienti nav apmierināti ar šiem produktiem, tad bizness tālu neattīstīsies.

Casio, protams, ir ļoti augsts klientu apmierinātības līmenis. Ja ieskatīsieties atsauksmēs par viņu pulksteņiem, varēs redzēt, ka atsauksmes lielākoties ir ļoti pozitīvas. Tas attiecas uz visiem viņu pulksteņu modeļiem un stiliem.

Klienti ir konsekventi apmierināti ar Casio pulksteņiem. Tas nozīmē, ka uzņēmums ražo kvalitatīvus produktus, un kvalitatīvi produkti vienmēr beigās ir svarīgākais faktors.

Interneta veikalā 220.lv pieejami dažādi Casio pulksteņi, gan rakstā apskatītie, gan arī dažādi citiu modeļi.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.