Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Izdots Jelgavas novada 2022.gada kalendārs

Ar vietējiem ražotājiem un pakalpojumu sniedzējiem galveno varoņu lomā katra mēneša foto ainās Jelgavas novada pašvaldība prezentējusi Jelgavas novada 2022.gada sienas kalendāru, kas, kā katru gadu, ir dāvana gan sadarbības partneriem, gan ikvienam Jelgavas novada senioram no 70 gadu vecuma kā īpašs pašvaldības Ziemassvētku sveiciens.

Ar vietējiem ražotājiem un pakalpojumu sniedzējiem galveno varoņu lomā katra mēneša foto ainās Jelgavas novada pašvaldība prezentējusi Jelgavas novada 2022.gada sienas kalendāru, kas, kā katru gadu, ir dāvana gan sadarbības partneriem, gan ikvienam Jelgavas novada senioram no 70 gadu vecuma kā īpašs pašvaldības Ziemassvētku sveiciens. Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, kalendāra piegāde senioriem noritēs ar pagasta pārvaldes darbinieka palīdzību, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad kalendāra tapšanā piedalījušies:

 • IK “Lāčplēšu muiža” – kūpinājumu un gaļas izstrādājumu ražotājs;
 • SIA “Positive Foods” – no dabīgām un augstvērtīgām izejvielām gatavotu konfekšu, šokolādes un enerģijas batoniņu ražotājs;
 • SIA “MILZU!” – rudzu brokastu pārslu un zirņu malstīšu ar augstu uzturvērtību ražotājs;
 • SIA “PastaHouse” – no dārzeņu biezeņiem gatavotu svaigo makaronu ražotājs;
 • SIA “ALFA VSI” – plaša teritorija Glūdas pagastā, kurā pieejams ābeļdārzs, helikopteru lidlauks, seno lietu krātuve, retro motokolekcija, nakstmītnes un “glempings”;
 • SIA “Ozolaivas” – piedāvā doties kanoe laivu braucienos gan individuāliem laivu braucējiem, gan kolektīvu grupām;
 • SIA “Migla Boards” – unikālu un rokām darinātu longbordu ražotājs;
 • SIA “Arosa-R” – ģimenes uzņēmums, kas audzē krūmmellenes un piedāvā ogu pašlasīšanu;
 • SIA “Sajūtu Māja” – Glūdas māj-skola bērniem un jauniešiem;
 • Blankenfeldes muiža – svinību, pasākumu un apskates vieta ar mūsdienīgām nakstmītnēm, ainavisku parku, sulu un vīna ražotni;
 • SIA “Future Wings”, SIA “Helidrive Baltic” – helikopteru apkopes centrs un lidlauks Nākotnē;
 • SIA “RocketGrip” – ražo un eksportē tradicionālās sporta lentes aizvietotājus jeb gripus sporta inventāram, galvenokārt hokeja nūjām.

Fotogrāfijas, kas tapušas sadarbībā ar novada uzņēmējiem, ir īpaši veidoti fotostāsti, tēlaini atspoguļojot uzņēmuma ražoto produkciju vai piedāvātos pakalpojumus.

Jelgavas novada 2022.gada sienas kalendārs tiražēts 6500 eksemplāros, no tiem seniori dāvinājumā saņems 4279 eksemplārus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kalendārs pašvaldībai kalpo ne tikai kā dāvinājums senioriem, bet arī ir viena no reprezentācijas dāvanām, ko pašvaldība gada nogalē pasniedz saviem sadarbības partneriem, audžuģimenēm, kāzu jubilāriem, godināmajām personām un kaimiņu pašvaldību vadītājiem.

Fotogrāfiju autori ir Edgars Pogožeļskis, Jana Leite, Tomass Bakēvics un Aleksandrs Kendenkovs.

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.