Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Kā efektīvi iekārtot nelielu mājokli?

Mainās laiki, mainās ieradumi, nemainīga paliek cilvēka vēlme pēc savas māju sajūtas, pēc patvēruma vietas. Gan tas, ka mūsdienu jaunieši vēlas ātrāk uzsākt savu patstāvīgo dzīvi, gan tas, ka ģimenes kļūst mazākas, gan tas, ka nekustamā īpašuma cenas ir augstas, daudziem liek izvēlēties mazus mājokļus. Arī maza dzīvokļa platību var padarīt plašāku, funkcionālāku un , protams, stilīgu.

Lai mazu mājokli padarītu par tādu, kurā ir ērti un omulīgi, ir jāievēro daži būtiski priekšnoteikumi. Par tiem vairāk – turpinājumā.

Gaisma

Spoguļa izvietojums iepretim logam radīs lielākas telpas ilūziju, līdz ar to tā izskatīsies plašāka un gaišāka. Arī mākslīgā apgaismojuma tuvumā spogulis telpu vizuāli paplašinās. Jo gaišāka krāsa, jo plašāka telpa.

Krāsa

Izvēloties neitrālākus krāsu toņus (pelēcīgs, bēšīgs, dažādi baltie toņi), telpu padarīsiet harmoniskāku un vizuāli lielāku.

Mēbeles

Mazā telpā labi iederēsies daudzfunkcionālas vai transformējamas mēbeles. Vieglas konstrukcijas mēbeles gaišākos toņos vizuāli mazāk aizņems vietas un piešķirs interjeram vieglumu. Arī bīdāmās durvis būs veiksmīgs interjera risinājums, jo tās neprasa papildus vietu, savukārt, papildinātas ar spoguli, tās vizuāli paplašinās telpu.

Zonējums

Sadalot telpu vairākās zonās, tiks izcelta tās daudzfunkcionalitāte. Tikai ar nelieliem dizaina elementiem var veiksmīgi atdalīt darba zonu no viesistabas, guļamzonu no atpūtas stūrīša. Viegla plauktu sistēma vai aizkari arī varētu kalpot kā zonējums. Nevajadzētu ignorēt griestu sniegtās iespējas. Pie griestiem piestiprināts puķu pods, sīkumu groziņš vai pat šūpuļtīkls padarīs interjeru mājīgāku.

Veiksmīgi risinājumi jebkuram mājoklim – Reaton

Ja vēlaties uzlabot sava mājokļa funkcionalitāti vienlaikus vairojot omulību, ieskatieties Reaton piedāvājumā, kur atradīsiet apdares materiālus un citus interjera risinājumus, kas palīdzēs Jums īstenot savu sapni par mājīgu dzīvojamo platību.

Reaton interjera dizaineri palīdzēs padarīt mazu telpu par daudzfunkcionālu, stilīgu, klienta vēlmēm atbilstošu. Reaton uzdevums ir atrast balansu starp Jūsu vēlmēm, iespējām un modes aktualitātēm, izveidojot estētisku un funkcionālu risinājumu Jūsu dzīves telpai. Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk – interior.reaton.lv

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.