Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ko dāvināt vīrietim?

Kad nepieciešams rast izeju no šķietami sarežģītas situācijas, kurā jāizlemj par vienu vai otru lielisku risinājumu vīrieša apdāvināšanai, talkā nāks ieteikumi, kurus mums piedāvā dažādi interneta veikali. Vīrieši ir tā patērētāju grupa, kas parasti iegādājas tikai to, kas ir nepieciešams, un, ja tiek jautāts par to, kādu dāvanu vēlas saņemt, atbilde, visbiežāk, būs pieticīga. Vislabākais veids, kā izraudzīties prieku nesošu dāvanu sev tuvam stiprā dzimuma pārstāvim, ir ņemt vērā kunga brīvā laika pavadīšanas paradumus, viņa personību un mentalitāti, kā arī dāvanas pasniegšanas iemeslu.

Dāvini lieliskas emocijas

Dzīvojam laikmetā, kad par prioritāti ir kļuvis materiālisms un tas dominē visās nozarēs, tostarp svētkos, kad, bieži vien nepamatoti, cenšamies atrast lielāko un dārgāko lietu, ko pasniegt otram dāvanā. Davanuserviss.lv sniedz iespēju nedaudz izrauties no šī vāveres riteņa, kurā neapzināti iekāpjam, un iegādāties dažāda veida dāvanu kartes, kas sniedz iespēju izmantot kādu emociju pilnu pakalpojumu, ko apmeklēt pašam vai ar sev tuviem cilvēkiem. Davanuserviss.lv vīriešu dāvanu piedāvājumā ir iespējams atrast visu, sākot no makšķerēšanas kopā ar instruktoru vai brauciena ar kartingu, līdz pat barbershopa apmeklējumam, romantiskai atpūtai divatā ar savu mīļoto vai atpūtu ar draugiem boulinga zālē. Šāda veida dāvanu karte ir vislabākais risinājums reizēs, kad vēlamies dāvāt neparastas un neaizmirstamas emocijas, kas paliks atmiņā uz ilgu laiku. Dāvanu kartes tiek izsūtītas uz norādīto e-pastu pēc apmaksas veikšanas.

Izmanto trīs gadu laikā

Dāvanā iespējams izvēlēties arī dāvanu karšu komplektu par noteiktu summu, kas sniegs iespēju dāvanas saņēmējam pašam izvēlēties no piedāvājuma to, kas interesē visvairāk. Dāvanu karšu izmantošanas termiņš ir 3 gadi, no kuriem vienu gadu dāvanu karti iespējams iztērēt ar tam paredzēto mērķi un noteikumiem, bet pārējos divus izmantojot piedāvājumu dāvanu kartes vērtībā. Tā ir iespēja to iztērēt tieši īstajā laikā un vietā. Neatkarīgi no tā vai dāvana nepieciešama Ziemassvētkos, dzimšanas dienā, kādos cits svētkos vai vienkārši tāpat – aizraujošs piedzīvojums nesīs prieku saņēmējam un gandarījuma sajūtu dāvinātājam.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.