Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Redakcija saņem anonīmu vēstuli no pastniekiem

Pirms nedēļas redakcijas e-pastā iekrita satraucoša, taču anonīma vēstule, par kuras autoru bija uzrādīti – Jelgavas pastnieki. Kad redakcija mēģināja sazināties ar vēstules nosūtītājiem, saņēma elektronisku atbildi, ka tāds adresāts neeksistē. Ņemot vērā temata aktualitāti, redakcija nolēma vēstuli nosūtīt “Latvijas pastam” un arī publicēt uzņēmuma komentāru.

Anonīmā vēstule
Jelgavā tiek īstenots jauns pasta darba projekts. Ir apvienotas vairākas pasta nodaļas. Pastnieki izņemti no ierastiem iecirkņiem un sūtīti uz nepazīstamiem. Arī tika mainīts darba laiks. Tagad pastniekam piegāde jāsāk ap četriem naktī un jāstrādā, kamēr viss nav piegādāts. Darba apjoma palielināšanās dēļ pastnieki ir spiesti veikt piegādi pat līdz 20 vakarā.

Bieži avīzes, vēstules, rēķini un pensijas tiek piegādātas ar piecu dienu kavējumu. Ir daudz sūdzību no klientiem par pasta darbu. Visvairāk žēl pensionāru, kuriem netiek piegādātas pensijas. Uz pastnieku priekšlikumiem “Latvijas pasta” vadība nereaģē. Tikai draud ar sodiem par darbu neizpildi. Pret pastniekiem izturas kā pret vergiem, kuriem jāstrādā no pulksten 4 līdz 20 par minimālo algu 620 eiro bruto.

Gandrīz visi Jelgavas pastnieki tuvākajā laikā rakstīs atlūgumus no darba, jo nav spējīgi izturēt tagadējo slodzi un ir noguruši.
Lūdzam iejaukties Jelgavas “Latvijas pastā” notiekošajā. Jo tas, kas tur notiek, ir nenormāli. Tiek pārkāptas gan pastnieku, gan klientu tiesības.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ZZ.lv abonementu:

"ZZ.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ZZ.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ZZ.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.