Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Remonts vannas istabā – 6 padomi lieliskam rezultātam

Vannas istaba ir ļoti svarīga telpa, tādēļ tās iekārtojumam ir liela nozīme. Kad pienācis laiks veikt remontu, ir jāizvērtē dažādi faktori, kas ļauj sasniegt vēlamo rezultātu. Ja arī Jūsu vannas istabā ir vajadzīgas pārvērtības, lasiet raksta turpinājumu un uzziniet, ko ņemt vērā uzsākot pārvērtību procesu!

Novērtējiet esošo situāciju

Vispirms jāizvērtē esošā situācija. Kādi darbi noteikti ir jāveic? Kādas pārmaiņas Jūs vēlaties ieviest savā vannas istabā? Varbūt vēlaties mainīt sienas krāsu? Vai arī ir jau laiks jaunai vannai?

Izveidojiet plānu

Kad skaidrs, kādus darbus vajadzīgs veikt, ir jāizveido plāns. Ar kuru darbu vajadzētu sākt? Kam jāseko pēc tam? Ja plānoti vērienīgāki darbi, piemēram, santehnikas izkārtojuma maiņa, plānošanas procesā ieteicams konsultēties ar speciālistu. Tas nepieciešams, lai nepalaistu garām kādas būtiskas nianses, kuras nerisinot ieceres īstenošana varētu būt apgrūtināta.

Sarunājiet speciālistus

Ne visus darbus ir iespējams veikt paša spēkiem, tādēļ jau savlaicīgi jāvienojas ar speciālistiem. Meistaru, ar ko sadarboties, jāizvēlas rūpīgi, jo no tā atkarīga veikto darbu kvalitāte un pat drošība telpā.

Izvēlieties atbilstošus materiālus

Mūsdienās pieejams ļoti daudzveidīgs materiālu klāsts, tādēļ katrs var atrast savām vajadzībām piemērotāko risinājumu.

Apskatot plašo piedāvājumu, der atcerēties, ka jādomā ne tikai par dizainu un estētiskajām īpašībām, bet arī par praktiskumu. Dodiet priekšroku viegli tīrāmiem un ūdens izturīgiem materiāliem – flīzēm, stiklam, metālam, akmens masai un akrilam.

Pievērsiet uzmanību ventilācijas sistēmai

Vannas istabā vajadzīga laba ventilācija. Šim nolūkam var kalpot gan logs, gan ventilācijas šahtai pievienots ventilators.

Aprēķiniet budžetu

Pat tad, ja vannas istaba ir neliela, remonta izmaksas var izrādīties visai ievērojamas. Aprēķinot šim mērķim atvēlēto budžetu, jārēķinās arī ar neparedzētiem tēriņiem, tādēļ ieteicams plānotajai summai pierēķinās vēl 10 – 15 %.

Lai visus iecerētos darbus paveiktu bez liekas kavēšanās un maksimāli kvalitatīvi, noderēt var ilgtermiņa aizdevums no VIASMS.lv. Tā ir iespēja saņemt visu vajadzīgo naudas summu uzreiz, bet kredīta atmaksu veikt pakāpeniski – saskaņā ar maksājumu grafiku. Pirms aizdevuma noformēšanas svarīgi izvērtēt savu maksātspēju.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.