Sestdiena, 20. decembris
Lelde, Sarmis
weather-icon
+3° C, vējš 1.34 m/s, R vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Ceļā devies Jelgavas retro velobrauciens (FOTO)

Jau 13. reizi starts dots Jelgavas velobraucienam, kura tēma šogad ir “Retro” un kurš no Vecpilsētas ielas devies uz nometni “Lediņi”. Plānotais brauciena garums – aptuveni 11 kilometru.

Brauciena maršruts veda pa Vecpilsētas ielu, Krišjāņa Barona ielu, Pulkveža Brieža ielu, Meiju ceļu, tālāk pa Satiksmes ielu, Aspazijas ielu, Dambja ielu, Rūpniecības ielu, stacijas apli, Lietuvas šoseju, Miera ielu, Bauskas ielu, Lediņu ceļu līdz nometnei “Lediņi”. Ceļā bija ieplānoti pieci kontrolpunkti.

Velobraucienā varēja piedalīties gan individuāli, gan kolektīvā. Velobraucienā netika vērtēts ātrums – svarīgākais, lai visi dalībnieki sasniegtu galamērķi gandarīti un veseli, tādēļ ikviens bija aicināts rūpēties par savu drošību.

Tāpat velobraucēji bija aicināti padomāt par tematisku velosipēda noformējumu un savu vizuālo tēlu, ievērojot retro tēmu.

Finišā riteņbraucējus sagaidīja dažādas aktivitātes, dalībnieku sveikšana, bet tie, kuri bija ieguvuši piecas kontrolpunktu atzīmes, varēja piedalīties loterijā un laimēt galveno balvu – velosipēdu –, kā arī citas vērtīgas balvas.

Lai uzkrātu spēkus atpakaļceļam, velobrauciena dalībnieki tika cienāti ar gardu zupu.


Foto: Raitis Puriņš



ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.