Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Vitenbergs un Rāviņš apspriež Aizsargu ielas atjaunošanu, Ziemeļu šķērsojumu un veloinfrastruktūras attīstību

Satiksmes ministrs Jānis Vitenbergs piektdien, 3. martā, reģionālās vizītes laikā apmeklēja Jelgavu. Vizītes laikā notika tikšanas ar Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu, lai runātu par aktuālajiem infrastruktūras jautājumiem pilsētā, kā arī apmeklētu operatīvās informācijas centru, kas veic kritiskās infrastruktūras pārraudzību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Īpašs uzsvars sarunās ar Jelgavas mēru un domes deputātiem tika likts uz diviem infrastruktūras objektiem: Aizsargu ielu, kas ir galvenā pilsētas tranzītiela un tiks atjaunota ar valsts līdzfinansējumu, kā arī Teteles veloceliņu, kura būvniecību plānots uzsākt šogad, informē satiksmes ministrija.

“Jelgava ir Zemgales ekonomikas un attīstības centrs ar ļoti izdevīgu transporta tīklu, tostarp lielu tranzīta plūsmu, tāpēc ir ļoti svarīgi izprast pilsētas problēmas un vajadzības, lai kopā ar valdību rastu risinājumu,” vizītes laikā atzina ministrs.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Un te nu divi “darbīgie” satikās un nu tik ies vaļā. Un tas nekas, ka Jelgavā jau daudzas ielas ir salāpītas, uzliekot zīmi “30” un pats apvedceļš, uz kura šie abi stāv, posmā līdz aplim sen vairs nav braucams, bet šie tagad būvēs veloceliņus un atjaunos un bliezīs. Vienam no viņiem, aiz sirmā vecuma, šādi stiķi vēl ir piedodami, fizioloģisko izmaiņu rezultātā.

    13
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.