“Zemgale Juniors” finālā izcīna pirmo uzvaru

Jelgavas Ledus sporta skolas hokeja komanda “Zemgale Juniors” ar rezultātu 3:1 (2:0; 1:0; 0:1) izcīnīja pirmo uzvaru pret “HK Tukums/Venta 2002” Latvijas Jaunatnes attīstības hokeja līgas finālā. Šovakar otrā spēle Jelgavas ledus hallē.

Jelgavas jauniešu hokeja komanda pārliecinoši uzsāka savu pirmo fināla spēli. Pirmajā trešdaļā ar vārtu guvumiem atzīmējās Kevins Strādniks (U.Pūpols, R.Alksnis) un Daniels Andersons (A.Karaša, V.Čerkass) – 2:0.

Otrajā trešdaļā “Zemgale Juniors” hokejisti nespēja izmantot divus vairākumus, bet trešdaļas noslēdzošā fāzē pretinieku vārtsargu pārspēja uzbrucējs Uldis Pūpols (K.Strādnieks, V.Čerkass) – 3:0.

Trešajā trešdaļā abās komandās sāka pieklibot disciplīna un “HK Tukums/Venta 2002” uzbrucējam Gustavam Milleram izdevās izmantot vienu no vairākumiem, atgūstot vienus vārtus – 3:1.

Šovakar 23. maijā plkst.19:15 Jelgavas ledus hallē tiks aizvadīta otrā fināla spēle. Fināls turpināsies līdz kādas komandas trim uzvarām.

“Zemgale Juniors” pirmo reizi savā pastāvēšanas laikā cīnās par medaļām Latvijas Jaunatnes attīstības hokeja līgā. Par panākumu atslēgu kalpo tas, ka lielākā daļa no komandas sastāva bija iespēja spēlēt “Optibet” hokeja līgā un kļūt par Latvijas čempioniem starp pieaugušajiem hokejistiem.