Sestdiena, 20. decembris
Arta, Minjona
weather-icon
+2° C, vējš 0.45 m/s, D-DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Arī piektdiena būs lietaina

Līdzīgi ceturtdienai arī piektdiena gaidāma lietaina, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Dienā Latvija atradīsies zema spiediena ieplakas ietekmē. Laika apstākļi būtiski nemainīsies un diena saglabāsies lietaina. Vien rietumu rajonos ievērojami nokrišņi nav gaidāmi un migla izklīdīs. Pūtīs lēns vējš. Dienas laikā gaiss iesils līdz +4…+9º.Jau ziņots, ka lietus līs arī sestdien. Visā Latvijas teritorijā nelīs tikai svētdien – Lieldienās.Šonedēļ kopumā mākoņainajās un lietainajās dienās būs vien +5…+9 grādus silts, bet, uzspīdot saulei, gaiss iesils pat līdz +11…+16°; vēsi būs vienīgi piekrastes rajonos, kad vējš pūtīs no jūras vai līča puses.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.