Trešdiena, 22. aprīlis
Armands, Armanda
weather-icon
+14° C, vējš 3.13 m/s, R-ZR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Paldies par svētkiem!

Laiks ātri rit, neapstājas ne mirkli, un svētki ir izskanējuši. Tikai sirdī paliek jauna, neaizmirstama apjausma par to, kas svētku laikā redzēts, dzirdēts, saklausīts un apjūsmots.

Laiks ātri rit, neapstājas ne mirkli, un svētki ir izskanējuši. Tikai sirdī paliek jauna, neaizmirstama apjausma par to, kas svētku laikā redzēts, dzirdēts, saklausīts un apjūsmots.
Šogad jelgavnieki bija parūpējušies par ļoti vispusīgu svētku programmu: koncerti, uzstāšanās, sarīkojumi, uguņošana un «atmiņu» ugunskuri.
Bet šoreiz gribas paldies teikt 2. ģimnāzijas dziedāšanas skolotājai Guntai Paškovskas kundzei. Lieliski! Lieliski! Jūsu darbs ir novērtēts, saprasts un atzīts par vajadzīgu.
18. novembrī plkst.13 svētku dievkalpojuma laikā Sv.Annas baznīcā koris «Skali» piedalījās ar brīnišķīgu garīgās mūzikas programmu. Kad jauniešu balsis plūda pāri vecās baznīcas velvēm, tad sirds un prāts it kā pacēlās debesīs, jo skanējums, šis lieliskais skanējums, cilvēku paņēma visu savā varā. Lai to panāktu, jāiegulda liels darbs. Lai ir slavēts šo jauniešu darbs, tās daudzās stundas, ko viņi pavada mēģinājumos, to mēs, vecāki, zinām un atbalstām.
Pašlaik ir tāds laika posms, ka dažs ir apmulsis un domā tikai par taustāmām vērtībām, bet šie jaunieši no 2. ģimnāzijas ir apzinājušies, ka garīgās vērtības, dvēseliskās vērtības ir nozīmīgākā, paliekošā cilvēka daļiņa. Kas būtu mūsu ikdiena bez svētkiem, kas būtu svētki bez dziesmas, bez šā brīnišķīgā dziedājuma Sv.Annas baznīcā?
Lūdzu, lūdzu dziediet vēl, dziediet daudz, varbūt jūs pamodināsiet kāda cilvēka dvēseli, atturēsiet to no briesmu netikumiem, pēc kā šobrīd tā tīko cilvēki, kas raksturā vāji un nespēj cīnīties ar savām negatīvajām iegribām un vēlmēm.
Kora dziedājums mums sagādāja lielisku svētku izjūtu, bet mēs savukārt gribētu, lai Jelgavas Domes vīri rastu iespēju un sagādātu savukārt koristiem svētkus – kādu apmaiņas braucienu uz Rīgu, lai viņi varētu noklausīties lielisku operas uzvedumu. Tas ir sapnis, bet dažkārt sapņi piepildās. «Skali» un «Skaliņi». sapņojiet, tā ir jauniešu prioritāte!

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.