Piektdiena, 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita
weather-icon
+9° C, vējš 2.39 m/s, A vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā

Valsts svētkos, 18. novembrī, būs izmaiņas pilsētas un rajona pasažieru pārvadājumu grafikos.

Valsts svētkos, 18. novembrī, būs izmaiņas pilsētas un rajona pasažieru pārvadājumu grafikos.
Jelgavas Autobusu parks (JAP) informē, ka piektdien, 18. novembrī, pilsētas autobusi kursēs pēc brīvdienu kustības saraksta, savukārt JAP tālsatiksmes maršrutos – pēc sestdienas grafika. Līdzīgi būs arī maršrutā Rīga – Jelgava, ko apkalpo mikroautobusi. Pasažieriem jāņem vērā, ka vakarā nekursēs mikroautobusa reiss pulksten 19.35 no Jelgavas autoostas un pulksten 20.40 no Rīgas Starptautiskās autoostas.
SIA “Migar” Pārvadājumu daļas vadītājs Dainis Ansonskis stāsta, ka uzņēmuma apkalpotajos rajona maršrutos autobusi kursēs pēc piektdienas grafika un galvenokārt rīta pusē būs atcelti vairāki reisi. Pulksten 6.15 nekursēs autobuss Jelgava – Zaļenieki – Glūda – Jelgava, pulksten 6 nebūs autobusa maršrutā Jelgava – Ziedkalne – Bandenieki. Nekursēs arī rīta autobusi uz Garozas mežsaimniecību (pulksten 6.25) un atpakaļ (pulksten 7); uz Lielvircavu (pulksten 7.30) un atpakaļ (pulksten 7.55); uz Purmaļiem (pulksten 6.10) un atpakaļ caur Vārpu (pulksten 6.55). Maršrutā Jelgava – Vārpa – Purmaļi – Jelgava autobuss no pilsētas autoostas nekursēs pēcpusdienā pulksten 14.20. Rīta reisa pulksten 6.15 nebūs arī maršrutā Jelgava – Ošas – Staļģene – Emburga – Staļģene – Stūri – Jelgava, savukārt pulksten 14.30 reisa Jelgava – Zaļenieki – Ūziņi – Bandenieki vietā autobuss kursēs maršrutā Jelgava – Zaļenieki – Ūziņi.
Arī “NOA MJ” – otrs uzņēmums, kas pasažierus pārvadā rajona maršrutos, – strādās pēc piektdienas grafika, atceļot vairākus reisus. Pārvadājumu speciāliste Linda Blūma teic, ka pulksten 6.45 būs atcelts reiss Jelgava – Renceles, līdz ar to pulksten 7.45 nekursēs attiecīgais reiss uz pilsētu. Pulksten 5.40 nebūs autobusa uz Kalnciema kombinātu, pulksten 5.35 – uz Meitenes staciju un atpakaļ (pulksten 6.13). Pulksten 6.21 no Oglaines nekursēs autobuss uz pilsētu, pulksten 7.15 – no Jelgavas uz Mazlaukiem, taču pulksten 8.10 no Mazlaukiem uz pilsētu autobuss būs. Pulksten 5.20 pasažieri no Ziedkalnes nevarēs nokļūt Jelgavā, bet pulksten 6.30 atcelts reiss no Jelgavas uz Eleju. Pulksten 7.12 autobuss nekursēs reisā Eleja – Bērvircava – Elejas skola, pulksten 6.40 – Jelgava – Zaļenieki – Jelgava, pulksten 6.25 – Jelgava – Ernesti – Lielvircavas dzirnavas – Jelgava.
Daži reisi atcelti arī piektdienas pēcpusdienā. Pulksten 14.30 nebūs autobusa uz Elejas skolu, no kurienes tas pulksten 15.05 nekursēs tālāk uz Bērvircavu un Eleju, bet pulksten 15.55 – uz Lielvircavas dzirnavām un Jelgavu. Pulksten 15.40 autobusa nebūs reisā Jelgava – Jačūnas – Jelgava.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.