Ar Rubeņu ceļa sakopšanu Jelgavā šopavasar sācies ikgadējais spodrības mēnesis. Pašvaldības aģentūras «Pilsētsaimniecība» speciālisti atzīst, ka šogad jelgavnieki bijuši daudz nekārtīgāki.
Ar Rubeņu ceļa sakopšanu Jelgavā šopavasar sācies ikgadējais spodrības mēnesis. Pašvaldības aģentūras “Pilsētsaimniecība” speciālisti atzīst, ka šogad jelgavnieki bijuši daudz nekārtīgāki.
“Pilsētsaimniecības” direktora vietnieks realizācijas jautājumos Jānis Lange skaidro, ka aprīlis tradicionāli ir laiks, kad pēc ziemas notiek pilsētas vides sakopšanas talkas. Pirmā iela, kuru vakar tika nolemts sakopt, bija Rubeņu ceļš līdz pilsētas robežai ar Ozolnieku novadu. Vakar tur ceļmalā jelgavnieku izmestos atkritumus vāca trīs aģentūras norīkoti strādnieki. J.Lange informē, ka pašlaik pilsētas sakopšanas darbos strādā pilsētas sociālā un nodarbinātības dienesta atsūtītie cilvēki. Līdz Lieldienām paredzēts uzkopt apkārtni Garozas, Cukura un Cepļa ielā, bet Lietuvas šosejā pie Straumes tiltiņa iedzīvotāju nelegāli ierīkoto izgāztuvi plānots likvidēt šogad jau trešo reizi. J.Lange “Ziņām” atzīst, ka, salīdzinot ar citiem gadiem, jelgavnieki šogad bijuši daudz lielāki apkārtējās vides piesārņotāji.