Svētdiena, 17. maijs
Herberts, Dailis, Umberts
weather-icon
+11° C, vējš 1.59 m/s, Z-ZR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

LLU sava Gada balva

Līdz 15. novembrim Latvijas Lauksaimniecības universitātes studentiem, vadībai, struktūrvienībām un akadēmiskajam personālam ir vēl nebijusi iespēja pieteikt universitātes cilvēku vai notikumu kādā no «LLU Gada balvas 2006» nominācijām.

Līdz 15. novembrim Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) studentiem, vadībai, struktūrvienībām un akadēmiskajam personālam ir vēl nebijusi iespēja pieteikt universitātes cilvēku vai notikumu kādā no “LLU Gada balvas 2006” nominācijām.
“LLU Gada balva” ir balvu pasniegšanas ceremonija, ko organizē LLU Studentu pašpārvalde. Sabiedrisko attiecību virziena vadītāja Lāsma Līcīte “Ziņas” informē, ka īpaša uzmanība jāpievērš personām, kas šā gada laikā visvairāk ietekmējušas studējošos, pievērsuši sev apkārtējo uzmanību ar konkrētu, apkārtējo augstu novērtētu darbu.
Apbalvošanas ceremonijā Ziemassvētku balles laikā Jelgavas pilī apbalvos labākos LLU studentus un darbiniekus, kā arī atzīmēs notikumus desmit nominācijās. Plānots sumināt gada dekānu vai prodekānu, kas ir pretimnākošs un kompetents savos lēmumos attiecībā pret studentiju, mācībspēku, kas visvairāk iedvesmojis jauniešus dažādās viņu dzīves jomās.
Līdz gada beigām tiks noteikts arī studiju priekšmets, kura sekmīga apgūšana prasījusi īpaši lielas pūles un daudz laika, veiksmīgi organizēts pasākums, kas popularizē fakultātes vārdu. Gada balvu saņems pašpārvaldes vadītājs, kurš aizstāv studentu intereses un iesaistās dažādās universitātes aktivitātēs, suminās topošo zinātnieku, kas veicis nozīmīgus pētījumus, izpalīdzīgāko un smaidīgāko dienesta viesnīcas pārvaldnieku vai administratoru, kā arī gada spožāko studentu, kurš iesaistās universitātes rīkotajos pasākumos un ir pozitīvs piemērs citiem.
Nominanta izvirzītājam pašpārvaldei jāiesniedz pamatojums, kurā jānorāda personas paveiktais, kādas izmaiņas kandidāta darbība radījusi LLU studentijā vai augstskolā kopumā. Ja tiek nominēts pasākums, pieteikumā jāmin persona, kas pilnvarota saņemt balvu.
Pieteikumus vērtēs pašpārvaldes veidota 11 cilvēku žūrija, tās sastāvā būs LLU rektors, Studentu pašpārvaldes vadītājs un katras fakultātes pārstāvis.
***
“LLU Gada balva 2006” nominācijas
Gada dekāns vai
Gada iedvesmojošākais mācībspēks
Gada sarežģītākais studiju priekšmets
Gada palīgs
Gada vienalga
Fakultātes gada pasākums
Gada fakultātes pašpārvaldes vadītājs
Gada jaunais zinātnieks
Gada pārvaldniece vai dežurante
Gada spožākais students

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.