Jaunsvirlaukas pagasta viesmīlību atzinuši jaunieši teju no visas Latvijas. Izglītības un aktivitāšu centra «Līdumi» vadītāja Inese Cinovska stāsta, ka pagastā nesen noslēdzies vides projekts «Bioloģiskās pļavas».
Jaunsvirlaukas pagasta viesmīlību atzinuši jaunieši teju no visas Latvijas. Izglītības un aktivitāšu centra “Līdumi” vadītāja Inese Cinovska stāsta, ka pagastā nesen noslēdzies vides projekts “Bioloģiskās pļavas”. Tajā vietējie kopā ar Bauskas rajona Īslīces pagasta jauniešiem pētīja augus, iztaujāta speciālistus un izzināja, kāpēc pļavas ir vērtīgas un kāpēc tās jāaizsargā. Bet jau pēc pāris dienām pagastā ieradīsies vidzemnieki, jo tur paredzēta Mālpils Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu vasaras nometne. Savukārt puiši un meitenes no Dobeles Jauniešu veselības centra viesosies, lai vadītu semināru gados jauniem vietējiem veselības izglītotājiem.
Augusta sākumā Jaunsvirlaukas ļaudis gaida ierodamies augstu viešņu – Amerikas vēstnieci, savukārt 18. augustā pagastu apmeklēs visi, kam mīļa grāmata, jo šogad tradicionālie rajona grāmatu svētki norisināsies tur.
Vasara Jaunsvirlaukas pusē ir arī īsts kāzu laiks, jo mēnesī tiekot salaulāti vismaz divi pāri, turklāt ne tikai vietējie.