Pirmdiena, 18. maijs
Herberts, Dailis, Umberts
weather-icon
+11° C, vējš 2.24 m/s, Z vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Velobraucienā apbalvos arī lēnākos

Piektdien, 11. augustā, Hercoga Jēkaba laukumā tiek aicināti visi jelgavnieki – riteņbraucēji, lai piedalītos Vienotības velobraucienā no pilsētas centrālā laukuma līdz 6. vidusskolas veloapmācības laukumam.

Piektdien, 11. augustā, Hercoga Jēkaba laukumā tiek aicināti visi jelgavnieki – riteņbraucēji, lai piedalītos Vienotības velobraucienā no pilsētas centrālā laukuma līdz 6. vidusskolas veloapmācības laukumam. Īpaši gaidīti vecāki ar bērniem, kas apguvuši patstāvīgās velobraukšanas iemaņas.
“Ziņas” jau rakstīja par sabiedriski aktīvu cilvēku izveidotā nodibinājuma “Jelgava 21. gadsimtā” rīkoto pasākumu, kura mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un informēt par drošas velobraukšanas priekšnoteikumiem. Dalībnieki tiek aicināti pirms brauciena reģistrēties, kā arī iepazīties ar Ceļu satiksmes drošības direkcijas informatīvo lekciju. Klātesošos izklaidēs un atjautības konkursos iesaistīs pilsētas simbols Alnītis un ceļu policijas tēls – inspektors Rūdis.
Pasākuma otrajā daļā pie 6. vidusskolas paredzētas sacensības veiklības braucienā, lēnākā braucēja un avīžzēna izveicības disciplīnās. Tiks vērtēti arī ekstravagantākie velosipēdisti un piešķirtas veicināšanas balvas. Savukārt skatītājus priecēs populārā mūziķa Gunāra Kalniņa koncerts tiem, kas popularizē velobraukšanu, kā veselīgu un ērtu pārvietošanās līdzekli mūsdienu satiksmes tīmeklī.
Velobrauciens veltīts konstitucionālā likuma “Par Latvijas Republikas valstisko statusu” pieņemšanas un faktiskās neatkarības atjaunošanas 15. gadadienai. Kā informē nodibinājuma “Jelgava 21. gadsimtā” valdes locekle Rita Vectirāne, līdzdalību jau apstiprinājušas sabiedrisko organizāciju “Vecāki Jelgavai” un “Zonta klubs”, kā arī Jelgavas Reģionālā pieaugušo izglītības centra un Pašvaldības policijas pārstāvju komandas.
***
Vienotības velobrauciena programma
17 – dalībnieku reģistrācija Hercoga Jēkaba laukumā.
17.15 – CSDD un Ceļu policijas informācija un viktorīnas par drošu velobraukšanu kopā ar inspektoru Rūdi.
18 – velobrauciena starts no Hercoga Jēkaba laukuma.
Brauciena maršruts: Lielā iela – Pasta iela – Zemgales prospekts – Akadēmijas iela – Rīgas iela – Loka maģistrāle – 6. vidusskola.
18.40 – ierašanās 6. vidusskolas veloapmācības laukumā; konkursi: lēnbraukšana, slaloms, “veiklākais avīžzēns”.
20 – apbalvošana.
20.15 – uzstājas Gunārs Kalniņš.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.