«Elejā nozog bankomātu» (4. jūnijs). bebrs: Vai šādu joku nav pastrādājuši brāļi no otras robežas puses, jo vietējiem tādas idejas nebūtu ienākušas prātā?
“Elejā nozog bankomātu” (4. jūnijs)
bebrs: Vai šādu joku nav pastrādājuši brāļi no otras robežas puses, jo vietējiem tādas idejas nebūtu ienākušas prātā? Kādu sīkumu vēl varētu nozagt, bet ne šajā gadījumā.
Skudrinieks: Inflācija! Padara cilvēkus trakus!
Rodijs: Zemas algas un pensijas, un, lūk, neparedzēts rezultāts. Ko tik nabaga cilvēks nav spējīgs izdomāt!
tomass: Nav jau brīnums, ka kaimiņi ciemos būtu atnākuši. Kā robežu atvēra, tā sākās “bardaks”!
bizw: Jādomā, ka tie bijuši no tās pašas “brālības”, kas aptīrīja dārglietu veikalu Rīgā. Viss var būt, ka brāļi kaimiņi vainīgi.
līga: Jā, traks var palikt! Es šorīt, ejot pēc naudas un ieraugot, ka bankomāts nofenderēts, biju vienkārši šokā! Ko tik cilvēki neizdomā, lai tiktu pie naudas! Neko darīt, inflācija tiešām padara trakus.
es: Patiesībā būtu jādod ordenis par izdomu, ja vien, no otras puses, tas nebūtu tik skumji.
vārna: Kuldīgā pirms kādiem pāris gadiem mēģināja, bet tālāk par pirmo līkumu netika, Elejā nostrādājuši profesionālāk…
oga: Noteikti, ka tie ir kaimiņi, ja jau pirms kāda laika Elejā vienu mašīnu gandrīz “uz klučiem” atstāja, un nu tagad bankomāts.