Ar izrādi par draudzību un Ziemassvētkiem, ko Pele aicina nosvinēt visiem kopā, iesākās Latvijas Bāreņu biedrības Jelgavas pārstāvniecības rīkotā Ziemassvētku eglīte.
Ar izrādi par draudzību un Ziemassvētkiem, ko Pele aicina nosvinēt visiem kopā, iesākās Latvijas Bāreņu biedrības Jelgavas pārstāvniecības rīkotā Ziemassvētku eglīte.
180 bērnu no Jelgavas audžuģimenēm, Bērnu sociālās aprūpes centra, Jelgavas rajona Bērnu un ģimenes atbalsta centra Elejā, kā arī Lielplatones Speciālās internātpamatskolas ceturtdienas vakarā tika aicināti uz pilsētas kultūras namu svinēt “Peļu Ziemassvētkus”.
“Šogad savā pulciņā aicinājām arī bērnus no Lielplatones internātpamatskolas, tādēļ arī pirmo reizi esam tik kuplā skaitā,” stāsta Bāreņu biedrības Jelgavas pārstāvniecības vadītāja Tamāra Salmiņa.
Ziemassvētku vecītim dāvanu maisu šogad palīdzējusi pildīt Jelgavas Dome, SIA “Kulk” un uzņēmēji no visas Latvijas. Paciņās sarūpēti saldumi, piparkūkas un augļi. Iespēju iet rotaļās ar “vecīti” bērniem nodrošināja aģentūra “Kultūra”, dāvinot svinību zāli.
“Mani bērni mācās Lielplatonē un pirmo gadu ir šādā pasākumā. Viņiem ļoti patīk. Ne jau visi vecāki var sagādāt tādu prieku, tādēļ esmu ļoti pateicīga Tamārai Salmiņai par entuziasmu, sarūpējot lieliskus svētkus tik daudziem,” teic divu bērnu māmiņa Inta Sondare.