Avarē motobraucēji.
Avarē motobraucēji
Pilsētā un rajonā Svētdien ap pulksten 20 Jelgavā, Lediņu ceļā, 1981. gadā dzimis mopēda
“PGO BigMax” vadītājs, būdams alkohola reibumā, netika galā ar braucamrīka vadību un apgāzās. Mopēdists negadījumā guvis galvas un pēdas locītavas sasitumus. Savukārt sestdien ap pulksten 17 Glūdas pagastā, autoceļa Jelgava – Dobele 9. kilometrā, notikuši divi ceļu satiksmes negadījumi, kuros iesaistīti motobraucēji. 1964. gadā dzimis vīrietis ar motociklu “Honda” nobrauca no ceļa un apgāzās, savukārt
1979. gadā dzimis vīrietis ar tādas pašas markas motociklu izraisīja sadursmi ar priekšā braucošo automašīnu “Nissan Primera”, gūstot labā pleca un kreisā ceļgala sasitumus.
Aiztur aizdomās par sienas bojāšanu
Jelgavā Sestdien ap pulksten 11 policijas darbinieki aizturējuši un nogādājuši īslaicīgās aizturēšanas vietā 1987. gadā dzimušu vīrieti, kuru tur aizdomās par koridora sienas sabojāšanu kafejnīcā “Jūrate” un kādas darbinieces somiņas zādzību. Sākts kriminālprocess, un tiks lemts par drošības līdzekļa piemērošanu.
Konstatē nelegāla alkohola tirgošanu
Jelgavā Sestdien ap pulksten 12 Jelgavas policijas darbinieki sadarbībā ar kolēģiem no galvaspilsētas tirgus teritorijā konstatēja nelegāla alkohola realizāciju un aizturēja 1970. gadā dzimušu vīrieti. Izņemti 12 litri caurspīdīga, plastmasas pudelēs pildīta šķidruma ar alkoholam raksturīgu smaku, kas nosūtīts ekspertīzei. Par notikušo sākts kriminālprocess.
Izņem kontrabandas preci
Jelgavā Piektdien ap pulksten 8 policijas darbinieki kādā garāžā Meiju ceļā izņēmuši aptuveni 100 litru caurspīdīga šķidruma ar alkoholam raksturīgu smaku un 300 paciņu cigarešu bez Latvijas Republikas akcīzes nodokļa uzlīmēm. Sākts kriminālprocess. Lietā paredzēta ekspertīze, un tiek pārbaudīta 1975. gadā dzimuša vīrieša saistība ar šo likumpārkāpumu.
Skolnieku sakož suns
Jelgavā Piektdien pilsētas slimnīcā nogādāts 1998. gadā dzimis skolnieks, kuram Rīgas ielā pieskrējis suns un iekodis labajā kājā un kreisās gūžas apvidū. Sākts kriminālprocess.