Svētdiena, 17. maijs
Herberts, Dailis, Umberts
weather-icon
+14° C, vējš 2.59 m/s, Z vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Ātra un garšīga «Atpūta»

Paslēpusies pie dzelzceļa tilta, atrodas kafejnīca «Atpūta», kas pie ikdienas steigas pieradušos patīkami pārsteidz ar savu mierīgumu un smaržu, kas vēdī jau pie ieejas durvīm.

Paslēpusies pie dzelzceļa tilta, atrodas kafejnīca “Atpūta”, kas pie ikdienas steigas pieradušos patīkami pārsteidz ar savu mierīgumu un smaržu, kas vēdī jau pie ieejas durvīm.
Telpas ir pietiekami plašas, lai tur varētu ne tikai paēst pusdienas, bet arī sarīkot kādu banketu. Arī galdi izvietoti tā, lai nebūtu jāspraucas starp tiem – garām iespējams tikt pat tad, ja pie galdiem sēž cilvēki.
Par trauku novākšanu nav jāuztraucas
Ēdienkarte izvietota redzamā vietā, turklāt tā ir datorrakstā, tādējādi nerodas problēmas ar rokraksta burtošanu. Veciem cilvēkiem burti ēdienkartē var šķist nedaudz par mazu, tomēr pārdevēja gatava laipni visu nosaukt un izstāstīt. Plašā klāstā apmeklētāji var izvēlēties otros ēdienus – tur ir gan cūkas un liellopa, gan vistas gaļa, kā arī vairāku veidu zivis. Piedevu klāstā ir kartupeļi, griķi un rīsi.
“Ziņu” apmeklējuma dienā bija divu veidu zupas, tajā skaitā aukstā, bet bēdīgāk ar saldajiem ēdieniem – tikai dažādas kūciņas un maizītes.
Norēķināties iespējams arī ar maksājuma karti vai kredītkarti.
Apkalpošana ilgu laiku neaizņēma, jo, lai gan ieradāmies tieši pusdienlaikā, rindas pie kases nebija. Arī ēdienu pasniegšana (tos pienes pie galdiņa) aizņēma īsu laiku. Turklāt pēc pusdienām nav jātērē laiks, lai novāktu traukus – to izdara kafejnīcas darbiniece.
Kopumā ēdiens bija garšīgs, pagatavots labi (ne par mīkstu, ne par cietu), turklāt pēc ēšanas radās sāta sajūta un ēst negribējās ilgāku laiku. Ēdiena kvalitāte atbilstoša cenai – otrie ēdieni maksā no 80 santīmiem līdz pusotram latam. Ja negribas ēst uz vietas, pusdienas iespējams ņemt arī līdzi.
Aiz aizkariem – divas tualetes
Interjerā izmantoti tumši toņi, taču gaisotne nav nospiedoša – to atsvaidzina plašie logi, kas aizņem gandrīz visu sienu. Tajā pašā laikā ēka atrodas vietā, kas pasargāta no spožas saules, un tās stari pusdienošanu netraucē.
Pie sienām un uz palodzēm izvietoti dzīvi augi, iespējams, to dēļ arī gaiss telpās ir patīkamāks. Viss ir gaumīgi un mājīgi iekārtots. Turklāt fonā skan mierīga mūzika, kas netraucē sarunāties.
Pie galdiņa ērti var piesēsties četri pieci cilvēki. Ar maziem bērniem gan nedaudz problemātiskāk – bērnu sēdeklīti nekur ieraudzīt neizdevās. Galdus sedz galdauts, ir arī salvetes un garšvielu trauciņi. Apmeklētāji nepieciešamības gadījumā var paņemt arī zobu bakstāmos, tie gan nav uz katra galda, bet pie letes. Patlaban nepieciešamības pēc drēbju pakaramajiem nav, tāpēc tiem īpašu uzmanību nepievēršam, visticamāk, tuvojoties ziemai, tie parādīsies.
Ēdiens tiek pasniegts kvalitatīvos traukos, kas izskatās nesen iegādāti. Arī galda piederumi ir labas kvalitātes.
Jautāta par labierīcībām, pārdevēja norāda virzienu. Izrādās, abas tualetes paslēptas aiz aizkariem. Žēl, ka nav uzskatāmas norādes, bet citādi – cepuri nost – tualetes ir tīras, tajās ir arī papīrs, ziepes roku mazgāšanai un dvielīši.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.