«Ziņu» lasītājs Ivars, autovadītājs ar 30 gadu stāžu, vēstulē pauž, ka viņam radies iespaids – vakaros pēc pulksten 20 braukt pa Rīgas un Lielo ielu kļuvis bīstami.
“Ziņu” lasītājs Ivars, autovadītājs ar 30 gadu stāžu, vēstulē pauž, ka viņam radies iespaids – vakaros pēc pulksten 20 braukt pa Rīgas un Lielo ielu kļuvis bīstami. “Šajā laikā ielas kļūst tukšākas un parādās ātrumsacīkšu meistari, pārkāpjot visus ceļu satiksmes noteikumus. Taču policijas ekipāžas nemana,” raksta Ivars. Viņaprāt, tumšajās vakara stundās ik brīdi Lielajā ielā rodoties avārijas situācijas. “Kur palikusi ceļu policija?” jautā lasītājs. Viņu satrauc, ka pat septembrī situācija nav uzlabojusies – uz tiltiem pār Lielupi un Driksu nekaunīgi autobraucēji rīko sacensības. Vai ceļu policija neplāno novērst šo patvaļu?
Arī Jānis Smiltnieks no Rīgas ielas piekrīt Ivaram: “Ceļu policijas inspektorus vakaros vairāk vajadzētu sūtīt ielās, kur lielā ātrumā drāžas mašīnas un pusaudži ar motocikliem bez trokšņu slāpētājiem.” Tā traucē gan naktsmieru, gan klusumu rīta stundās.