Otrdiena, 19. maijs
Inese, Inesis, Ēriks
weather-icon
+12° C, vējš 0.89 m/s, DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

«Nelss» pamet Jelgavu

Tikai līdz marta beigām Jelgavā darbosies būvmateriālu veikals «Nelss», kurā šobrīd notiek preču izpārdošana. Savukārt tie, kas šajā tirdzniecības vietā pasūtījuši logus, preci varēs saņemt arī visu aprīļa mēnesi.

Veikala slēgšana esot saistīta tikai ar ekonomiskiem apsvērumiem, jo uzņēmuma pārstāvji secinājuši, ka lielākā daļa jelgavnieku, kuri strādā Rīgā, arī būvmateriālu veikalos iepērkas galvaspilsētā.«Lai pārliecinātos par šīs teorijas atbilstību patiesībai, veicām eksperimentu – gada sākumā jelgavniekiem bez maksas izdalījām apmēram četrus tūkstošus klientu karšu, kas ļāva iepirkties «Nelsā» ar maksimālajām atlaidēm. Izrādījās, ka lielākā daļa karšu tika izmantotas Vienības gatves veikalā Rīgā,» skaidro «Nelss CMT» mārketinga vadītājs Oskars Tutiņš.Paredzamais veikala slēgšanas termiņš ir 31.marts, bet telpu atbrīvošana turpināšoties vēl visu aprīli. Tādēļ O.Tutiņš nomierina tos pircējus, kuri «Nelsā» pasūtījuši logus un satraukušies par to saņemšanu.«Tiem, kuriem apsolīta piegāde mājās, prece tur arī tiks nogādāta, neskatoties uz to, ka veikals būs slēgts. Savukārt tie, kuriem logus vajadzēja saņemt veikalā, varēs to izdarīt arī aprīlī, jo mūsu darbinieki tur visu laiku būs uz vietas,» piebilst firmas pārstāvis.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.