Trešdiena, 22. aprīlis
Armands, Armanda
weather-icon
+10° C, vējš 1.79 m/s, R-ZR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Draud uzspridzināt viesnīcu

Policijas darbiniekiem izdevās aizturēt vīrieti, kas bija ieslēdzies viesnīcas «Jelgava» istabā un draudēja to uzspridzināt, informē Jelgavas Kriminālpolicijas priekšnieka vietnieks Saulvedis Šalājevs.

Policijas darbiniekiem izdevās aizturēt vīrieti, kas bija ieslēdzies viesnīcas «Jelgava» istabā un draudēja to uzspridzināt, informē Jelgavas Kriminālpolicijas priekšnieka vietnieks Saulvedis Šalājevs.
Otrdien īsi pirms pusnakts policija saņēma ziņojumu, ka kādā viesnīcas «Jelgava» istabā ieslēdzies vīrietis, kas draud to uzspridzināt. Tūdaļ notikuma vietā ieradās Valsts policijas un Drošības policijas darbinieki, kas no viesnīcas ēkas evakuēja visus cilvēkus. Pārrunās ar drošībsargājošām iestādēm vīrietis nekādas īpašas prasības nav izvirzījis, tikai draudējis ar uzspridzināšanu. Pēc apmēram divu stundu darba kādam policijas darbiniekam vīrieti izdevās pierunāt iznākt no istabas koridorā, kur viņš arī tika aizturēts.
Noskaidrojās, ka draudētājs ir kāds 1965. gadā dzimis, jau agrāk par laupīšanu tiesāts vīrietis, kura asinīs aizturēšanas brīdī konstatēja vairāk nekā divas promiles alkohola, tādēļ viņš ievietots atskurbtuvē. Pašlaik vīrietis joprojām ir aizturēts un pret viņu ierosināta krimināllieta par huligānismu. Zemessardzes 52. Jelgavas bataljona sapieriem vīrieša istabā nekāda veida spridzekļus neizdevās atrast.
Saulvedis Šalājevs informē, ka šis bijis pirmais gadījums, kad draudēts uzspridzināt viesnīcu «Jelgava», taču bijuši līdzīgi ziņojumi par citām sabiedriskajām vietām pilsētā.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.