Sestdiena, 16. maijs
Edvīns, Edijs
weather-icon
+13° C, vējš 1.4 m/s, D-DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Gan Lieldienās, gan «Gaudeamus» jubilejā

Lieldienu pasakā, ko pašvaldības aģentūra «Kultūra» tradicionāli organizē Pils parkā, iesaistījušies arī studentu mākslinieciskie kolektīvi.

Lieldienu pasakā, ko pašvaldības aģentūra “Kultūra” tradicionāli organizē Pils parkā, iesaistījušies arī studentu mākslinieciskie kolektīvi. Lieldienu koncertus sniegs “Kalves” un “Skalbes” dejotāji, bet Studentu teātra aktieri kopā ar bērniem ripinās olas un vadīs citas rotaļas. 26. aprīlī pilī notiks tradicionālais Pavasara koncerts, kas ir pēdējā studentu mākslinieku uzstāšanās pirms lielajiem Baltijas valstu studentu dziesmu un deju svētkiem “Gaudeamus”. Tie jūnija beigās un jūlija sākumā notiks Igaunijas studentu galvaspilsētā Tartu, kur pirms 50 gadiem šie svētki organizēti pirmo reizi. Studentu kluba vadītāja Anita Prūse lēš, ka no Jelgavas turp varētu doties ap 170 koristu, dejotāju un orķestrantu.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.