Pirmdiena, 18. maijs
Inese, Inesis, Ēriks
weather-icon
+13° C, vējš 3.38 m/s, Z-ZA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Kā vērtējat publiskus leģionāru piemiņas pasākumus 16. martā?

Jānis, apgūst zinības: Nemāku īsti pateikt, kāpēc, bet piekrītu, ka leģionāru piemiņa būtu jāatzīmē publiski.

Jānis, apgūst zinības:
Nemāku īsti pateikt, kāpēc, bet piekrītu, ka leģionāru piemiņa būtu jāatzīmē publiski.
Verners, pensijā:
Leģionāri cīnījās par Latviju, tāpēc to noteikti vajag atcerēties un šajā dienā pieminēt, par spīti Krievijas pārmetumiem.
Arta, mācās 8. klasē:
Lai gan mani šis jautājums īpaši neinteresē, uzskatu, ka leģionāri būtu jāpiemin, jo viņi aizstāvēja Latviju.
Gunārs, auto apmācības instruktors:
No vienas puses, godināt leģionārus 16. martā vajadzētu, jo tā ir viņu atceres diena. No otras puses, daudzi politiskie spēki šo dienu izmanto savām interesēm.
Andris, strādā skolā:
Man nav noteiktas nostājas šajā jautājumā. Katram ir tiesības brīvi paust savu viedokli!

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.