«Ziņu» redakcijā vērsās iedzīvotājs Aldis Dobelnieks un vēlējās uzzināt, kad Zvejnieku ielā beigsies remontdarbi. Viņš ir neapmierināts par lielo putekļu daudzumu, kas rodas darbu dēļ.
“Ziņu” redakcijā vērsās iedzīvotājs Aldis Dobelnieks un vēlējās uzzināt, kad Zvejnieku ielā beigsies remontdarbi. Viņš ir neapmierināts par lielo putekļu daudzumu, kas rodas darbu dēļ.
Jelgavas pilsētas pašvaldības aģentūras (JPPA) “Pilsētsaimniecība” direktora vietnieks realizācijas jautājumos Jānis Lange pavēstīja, ka darbi Zvejnieku ielā tiek veikti projekta “Ūdenssaimniecības attīstība Jelgavā” ietvaros. Šajā ielā atjaunotas ūdensvada un saimnieciskās kanalizācijas komunikācijas. Projekts 75 procentu apmērā tiek finansēts no ES ISPA fonda un 25 procentu apmērā no SIA “Jelgavas ūdens” budžeta.
Atbilstoši līgumam Zvejnieku ielas seguma atjaunošanu plānots sākt 18. augustā, bet pabeigt līdz 9. septembrim. Tās izmaksas ir
83 800 latu. Zvejnieku ielā paredzēts izbūvēt 15 jaunu gūliju, kas novada lietusūdeni. Tiks arī paaugstinātas 15 akas un atjaunots asfalta segums 4700 kvadrātmetru platībā. Atbilstoši konkursa rezultātiem seguma atjaunošanas darbus veiks SIA “Kulk”.