Anglijā apgrozībā nonākusi pirmā partija ar četrkantīgiem arbūziem, kas šoruden masveidā tiks pārdoti «Tesco» tirdzniecības centru tīklā. Šādi arbūzi tiek audzēti Brazīlijā caurspīdīgās plastmasas formās.
Anglijā apgrozībā nonākusi pirmā partija ar četrkantīgiem arbūziem, kas šoruden masveidā tiks pārdoti “Tesco” tirdzniecības centru tīklā. Šādi arbūzi tiek audzēti Brazīlijā caurspīdīgās plastmasas formās. Jau vairākus gadus neparastie augļi tiek pārdoti Japānā, bet Eiropā tie līdz šim nebija nopērkami. Pagaidām citās valstīs Eiropā šie dīvaiņi vēl nav parādījušies, bet speciālisti uzskata, ka tas ir tikai laika jautājums.
Četrkantīgos arbūzus ir ne vien vieglāk pārvadāt, bet arī efektīvāk iespējams aizpildīt tirgošanas vietas, kas savukārt palīdz samazināt transporta un citas izmaksas. Līdz ar to pazeminās arbūzu cena. Paredzams, ka Londonā četrkantīgais arbūzs maksās piecas sterliņu mārciņas (apmēram tikpat latu). Speciālisti apgalvo, ka tie izceļas ar kvalitāti, jo audzēšanā tiek izmantotas jaunas tehnoloģijas, arī organiskas.