Svētdiena, 17. maijs
Herberts, Dailis, Umberts
weather-icon
+13° C, vējš 2.03 m/s, Z-ZR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Pasaules un Eiropas čempionāts Ķegumā

15. un 16. jūlijā Ķegumā «Zelta Zirga» trasē norisināsies Pasaules čempionāta MX3 sacensības un Eiropas čempionāta 125 kubikcentimetru klasei pēdējais posms.

15. un 16. jūlijā Ķegumā “Zelta Zirga” trasē norisināsies Pasaules čempionāta MX3 sacensības un Eiropas čempionāta 125 kubikcentimetru klasei pēdējais posms.
Latviju starptautiskajās sacensībās pārstāvēs 10 sportistu. Seši startēs Eiropas čempionāta 125 kubikcentimetru klasē, starp tiem arī Ventspils kluba “Rodeo” motosportists jelgavnieks Ivo Šteinbergs ar 55. starta numuru. Viņš šosezon piedalījies pusē no Eiropas čempionāta posmiem. Līdz šim augstākais sasniegums bijusi 18. vieta, bet par Ķegumu Ivo spriež, ka pazīstamā trasē, ar savu līdzjutēju atbalstu un veiksmi varētu arī “iebraukt desmitniekā”. Šajā klasē startēs arī Filips Kempelis, Edgars Rudītis, Leons Kozlovskis, Dāvis Līvs un Agris Ļitvinovs. Kopumā Eiropas čempionāta dalībnieku sarakstā ir 65 motosportisti no 15 valstīm.
Savukārt Pasaules čempionātā MX3 Ķeguma posmā 63 dalībnieku sarakstā iekļauti Nils Šroms, Mārtiņš Aleksandrovičs, Raivis Levans un Lauris Freibergs.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.