Trešdiena, 22. aprīlis
Armands, Armanda
weather-icon
+14° C, vējš 3.13 m/s, R-ZR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Siltumtīklu sanācijai saņemti divi pieteikumi

Konkursam par tiesībām piedalīties Jelgavas Siltumtīklu uzņēmuma maksātnespējas risinājumā pieteikumus atbilstoši nolikumam iesniegušas divas firmas.

Konkursam par tiesībām piedalīties Jelgavas Siltumtīklu uzņēmuma maksātnespējas risinājumā pieteikumus atbilstoši nolikumam iesniegušas divas firmas: Somijas firma «Vantaa Energy» kopā ar finansu fondu «Private Energy Market Fund» un Francijas firma «Dalkia».
Vakar noslēdzās pieteikšanās termiņš Jelgavas Domes izsludinātajā konkursā.
Sākotnēji, kā informē Domes preses dienests, piedāvājuma dokumentus izņēmušas četras firmas. Līdzās jau minētajām interesentu vidū bijis arī Zviedrijas kompānijas «ABB Alstom Power» meitasuzņēmums Latvijā SIA «ABB Alstom Power» un firmas «Dalkia» meitasuzņēmums Latvijā SIA «Rubikon».
«Ziņas» jau rakstīja, ka konkursa mērķis ir veikt plānveidīgus pasākumus, lai atjaunotu Siltumtīklu uzņēmuma maksātspēju un apmierinātu kreditoru prasījumus.
Pašvaldības izveidotā komisija iesniegtos priekšlikumus izvērtēs un rezultātus paziņos līdz decembra vidum.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.