Otrdiena, 19. maijs
Inese, Inesis, Ēriks
weather-icon
+12° C, vējš 0.45 m/s, A vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Vilcē mācās un atpūšas

Pagājušās nedēļas nogalē Vilces pagasta tautas namā piecu gadu jubileju atzīmēja vietējās pamatskolas jaunsargi, kas darbojas Aigara Ābola vadībā.

Pagājušās nedēļas nogalē Vilces pagasta tautas namā piecu gadu jubileju atzīmēja vietējās pamatskolas jaunsargi, kas darbojas Aigara Ābola vadībā, savukārt šodien pulksten 10 tur tiksies lauksaimnieki, lai papildinātu zināšanas un smeltos ierosmes jauniem darbiem. Lauku konsultante Gitija Šuķe bilst, ka parasti vislielāko atsaucību par šādiem semināriem pagastā izrāda tā sauktie mazie zemnieki, taču aicināts ikviens interesents. Iedzīvotājiem būs iespēja uzzināt lauksaimniecības iespējas 2007. gadā, Valsts ieņēmumu dienesta aktualitātes, kā arī Lauku konsultāciju biroja piedāvājumu nākamajam gadam. SIA “Duka” vadītāja Lolita Duge stāstīs par darba drošību, savukārt Milija Zīverte – par tūrisma iespējām. Bet, kad būs aizvadīti Ziemassvētkiem veltītie sarīkojumi, 29. decembrī uz balli, kurā spēlēs grupa “Tērvete”, aicināti visi pagasta iedzīvotāji, sākot no astoņpadsmit gadu vecuma. Savukārt diskotēka jauniešiem Vilces pusē gaidāma vien nākamgad.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.