Četri Jelgavas rajona pāri piedalījās jauniešu pludmales volejbola sacensībās Biržos. Šis turnīrs turpina ziemas sezonā Zemgales volejbola līgā aizsākto lietuviešu un latviešu komandu sportisko sadraudzību.
Četri Jelgavas rajona pāri piedalījās jauniešu pludmales volejbola sacensībās Biržos. Šis turnīrs turpina ziemas sezonā Zemgales volejbola līgā aizsākto lietuviešu un latviešu komandu sportisko sadraudzību.
Rajona Sporta centra treneris Jānis Rihards stāsta, ka Zemgales volejbola līgā iepriekšējā sezonā spēlēja piecas lietuviešu komandas un mūsējie no Elejas un Bauskas, bet citos draudzības turnīros dalībnieku “ģeogrāfija” paplašinās. Tā sacensībās Biržos piedalījās spēlētāji no Ozolniekiem, Valgundes, arī Aizkraukles, kas ir Biržu sadraudzības pilsēta. Konkurence bijusi spēcīga. Diemžēl Ozolnieku pārim neveicās – Gatis Balodis pirmajā spēlē guva savainojumu, un tas liedza viņam kopā ar Aivi Salmiņu iekļūt finālā. No mūsējiem visaugstāk tika valgundnieki Aivis Āboliņš un Viesturs Aleksandrovičs – viņiem trešā vieta. Uzvarēja mājinieki no Biržiem, bet otrajā vietā – pāris no Aizkraukles.
Šīs nedēļas nogalē līdzīgas sacensības paredzētas veterāniem. Kā zina teikt J.Rihards, veterānu volejbola kustība Lietuvā attīstās un šai spēlei pievēršoties pat basketbola veterāni. Tādējādi dalībnieku skaits varētu būt plašāks, un arī no mūsu rajona uz Biržiem dosies vairākas komandas.