Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Nosiltināta ZRKAC ēkas nerenovētā daļa

Noslēgusies Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra (ZRKAC) ēkas Svētes ielā 33 nerenovētās daļas siltināšana, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piesaistot Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējumu projektā “Ēkas daļas Svētes ielā 33, Jelgava, energoefektivitātes paaugstināšana”, nosiltināta tā ēkas daļa, kurā atrodas kafejnīca un iestādes darbinieku kabineti.

Galvenais projekta mērķis bija paaugstināt pašvaldības ēkas energoefektivitāti, lai samazinātu iestādes siltumenerģijas patēriņu un ar to saistītās izmaksas, kā arī iegūt vienotu ēkas izskatu. Ēkai 2004. gadā tika uzcelta piebūve, kurā atrodas iestādes Lielā zāle un Mazā zāle un galvenā ieeja. Veicot šos pārbūves darbus, lielākā daļa iestādes ēkas tika renovēta. Pārmaiņas no ārpuses līdz šim nebija piedzīvojis vien korpuss, kas atrodas blakus automašīnu stāvlaukumam.

Pašvaldības Attīstības un pilsētplānošanas departamenta projektu vadītāja Dominika Kristmane stāsta, ka būvdarbu gaitā nosiltināts plakanais jumts virs kafejnīcas, silikātķieģeļu ēkas daļas fasāde un cokola daļa, nesiltinātās ēkas daļā nomainīti logi, sakārtotas ārdurvis, uzlabojot to hermetizāciju, kā arī uzlabota apkures sistēma ēkā. Būvdarbi objektā pabeigti, un ēka pieņemta ekspluatācijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta kopējās izmaksas ir 316 842,61 eiro, no tām ERAF finansējums 186 194,90 eiro, valsts budžeta dotācija pašvaldībām 8214,47 eiro un Jelgavas pašvaldības līdzfinansējums 122 433,24 eiro. Piesaistīto atbalstu no ERAF līdzfinansē REACT-EU finansējums pandēmijas krīzes seku mazināšanai.

Būvdarbus saskaņā ar iepirkumu veica SIA “Konstants”, būvuzraudzību nodrošināja SIA “WU6”, bet apliecinājuma karti izstrādāja un autoruzraudzību veica SIA “Komunālprojekts Jelgava”.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.