Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Uzņēmēji no starptautiskas biznesa organizācijas iepazīstas ar Jelgavu

Jelgavu vakar apmeklēja vairāk nekā 30 uzņēmēji un dažādu nozaru profesionāļi no pasaules vadošās biznesa tīklošanas un ieteikumu organizācijas BNI, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vizītes sākuma Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) uzņēmējus, kuru galvenais mērķis, apvienojoties BNI organizācijā, ir biznesa komunikācija, uzrunāja Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš. Ar uzņēmējdarbības vidi un iespējām mūsu pilsētā uzņēmējus iepazīstināja pašvaldības Attīstības un pilsētplānošanas pārvaldes vadītāja Gunita Osīte. Savukārt par atbalstu uzņēmējdarbībai Jelgavā klātesošajiem stāstīja ZRKAC direktore Sarmīte Vīksna.

Pēc tam uzņēmēji apmeklēja pilsētas ražošanas uzņēmumus – SIA “Flora” un SIA “Signum”, kā arī Lielupes industriālo parku, kas atrodas kādreizējā būvmateriālu kombināta teritorijā un aptver 20 hektārus.

BNI pasaulē darbojas kopš 1985. gada, un šobrīd apvieno vairāk nekā 170 000 uzņēmumu gandrīz 60 valstīs. Kā norāda “BNI Latvija”, viņu misija mūsu valstī ir palīdzēt uzticamam biznesam augt, nodrošinot papildu izdevīgu pasūtījumu plūsmu. Dalība BNI ļauj attīstīt biznesa kontaktu tīklu un ieteikumu apmaiņu gan Latvijā, gan visā pasaulē. Latvijā organizācijā ir apvienojušies uzņēmēji no visdažādākajām nozarēm – metālapstrāde, mēbeļu ražošana, programmatūras izstrāde, projektēšana, būvniecība, poligrāfija, namu apsaimniekošana, tirdzniecība, loģistika un citām.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.