Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Biznesa programmatūras risinājumi uzņēmuma izaugsmei

Lai nodrošinātu biznesa efektīvu darbību, ir svarīgi piemeklēt atbilstošus risinājumus. Šobrīd plaši tiek izmantotas dažāda veida biznesa programmatūras, kas sniedz vairākas būtiskas priekšrocības – ļauj ietaupīt laiku, palielina produktivitāti, kā arī samazina izmaksas. Variantu ir daudz – ir pieejamas gan jau izstrādātas programmatūras, gan iespēja izstrādāt risinājumus atbilstoši konkrētā uzņēmuma vajadzībām.

Ja arī Jūs vēlaties paātrināt sava uzņēmuma izaugsmi, lasiet raksta turpinājumu un uzziniet vairāk par to, kā biznesa programmatūra Jums var palīdzēt.

Midis – programmatūras produktu izstrāde

Mūsdienu tehnoloģiskās iespējas ļauj piemeklēt efektīvus risinājumus dažādām vajadzībām. Konsultējoties ar profesionāļiem, varat saņemt programmatūru, kas palīdzēs sasniegt biznesa mērķus ātrāk un efektīvāk.

Ja meklējat uz rezultātu orientētus risinājumus savam biznesam, ieskatieties uzņēmuma Midis pakalpojumu klāstā. Tur atradīsiet produktus, kas ļauj digitalizēt darba procesus un pacelt uzņēmuma attīstību jaunā līmenī.

Uzņēmums nodrošina IT konsultācijas, programmatūras produkta izstrādi, uzturēšanu un atbalstu. Piedāvājums ietver arī Odoo sistēmas ieviešanu un integrāciju ar citām sistēmām, kā arī Microsoft Dynamics 365 sistēmu.

Midis profesionāļukomanda piedāvā arī plašu biznesa risinājumu klāstu – mājas lapu un mobilo aplikāciju izstrādi, klientu portālu izstrādi, kā arī virkni citu pakalpojumu.

Kādēļ sadarboties ar Midis?

Uzņēmuma galvenās vērtības ir izaugsme, atbildība, uzticamība un atklātība. Sadarbība ar Midis komandu ļauj saņemt efektīvu, tieši konkrētā  uzņēmuma specifikai un vajadzībām atbilstošu risinājumu.

Lai garantētu kvalitāti un ilgtspējību, Midis savā darbā izmanto īpaši izstrādātu pieeju:

  • Sadarbība sākas ar datu ieguvi, lai pilnvērtīgi iedziļinātos katra klienta vajadzībās un izvirzītajos mērķos;
  • Padziļināta analīze ļauj noteikt atšķirību starp esošo situāciju un sasniedzamo rezultātu, lai saprastu, kā efektīvāk virzīties uz mērķi;
  • Tālāk seko risinājuma arhitektūra, nosakot nepieciešamās tehnoloģijas un programmatūru, funkcijas un izstrādes posmus;
  • Projekta realizācija tiek īstenota, ievērojot visus augstākās kvalitātes standartus, lai klients saņemtu noteiktajām prioritātēm atbilstošu risinājumu.

Vēlaties pacelt savu uzņēmējdarbību jaunā līmenī? Piesakieties konsultācijai pie Midis speciālistiem un saņemiet izsmeļošu informāciju par Jūsu vajadzībām atbilstošākajiem risinājumiem. Plašāku informāciju atradīsiet uzņēmuma mājas lapā www.midis.eu.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.