Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Cik pieprasītas ir plastiskās operācijas Latvijā

Kosmētiskās, plastiskās un estētiskās ķirurģijas procedūras mūsdienu sabiedrībā sāk kļūt par ikdienas nepieciešamību. Cilvēki izvēlas atsvaidzināt vai mainīt savu izskatu, lai uzlabotu pašcieņu, pašsajūtu un varbūt pat tas var palīdzēt gūt lielākus panākumus karjerā. Latvijas klīniku pakalpojumus arvien vairāk novērtē ārvalstu klienti, kuri saņem augstas klases, starptautiskiem standartiem atbilstošu ārstēšanu par pievilcīgu un pieejamu cenu.

Popularitāte

Plastiskā ķirurģija ir viens no populārākajiem medicīnas tūrisma pakalpojumiem Latvijā, pateicoties tā augstajai kvalitātei, speciālistu profesionalitātei un salīdzinoši zemajām cenām. Privāto Zaržecka un Krūmiņa klīniku veidoja viens no vadošajiem Latvijas plastikas ķirurgiem Jānis Zaržeckis, ķirurgs ar 26 gadu pieredzi plastiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

Dr. Zaržecka un Dr. Krūmiņa plastiskās ķirurģijas klīnika ir labiekārtota pacienta komfortam un maksimāli labvēlīgiem rezultātiem – profesionāls personāls, mūsdienīgs medicīnas aprīkojums un izcila pakalpojumu kvalitāte. Ja vēlaties mainīt, rekonstruēt vai uzlabot savu izskatu, koriģēt krūtis, sejas vaibstus un citas ķermeņa daļas, šeit jūs saņemsiet labāko pakalpojumu līmeni. Bez krūšu un sejas ķirurģijas klīnikā tiek piedāvāta arī lūpu korekcija un kosmētiskā ķirurģija –  rētu korekcija un dzimumzīmju likvidēšana.

Pakalpojumi Latvijā un ārzemēs

Latvijas klīnikas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kas ir par saprātīgām cenām, salīdzinot ar to, cik maksā plastiskā ķirurģija ārvalstīs. Latvijas ķirurgi izglītību ir ieguvuši labākajās medicīnas augstskolās un klīnikās. Speciālisti regulāri piedalās starptautiskos kongresos, lasa lekcijas ārzemēs un ir vadošo nozaru asociāciju biedri.

Gan plastiskās ķirurģijas operācijās, gan pacientu diagnostikā tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas un pasaulē vadošo ražotāju implanti, augstākās kvalitātes injekciju materiāli un medikamenti. Higiēnas principus ievērojot, plastiskās ķirurģijas metodes nodrošina ātru atveseļošanos pēc operācijas, lai pacients klīnikā pavada pēc iespējas mazāk laika un ātrāk atgriežas ierastajā dzīves ritmā.

Privātuma saglabāšana

Saskaņā ar ES personas datu aizsardzības likumu, klīnikas nodrošina pilnīgu konfidencialitāti. Parasti pakalpojumu klāstā ietilpst arī pilna pēcoperācijas aprūpe un uzturēšanās slimnīcā labiekārtotās palātās ar visām ierastajām ērtībām. Sterilitāte tiek garantēta mūsu modernajās klīnikās atbilstoši augstākajiem Eiropas standartiem. Specializācija ir estētiskā ķirurģija, risinot kosmētiskās problēmas, kas ietekmē pacienta pašsajūtu un dzīves kvalitāti. Latvijas speciālistiem ir liela pieredze darbā ar ārvalstu pacientiem, komunikācija ir vienkārša, jo viņi pārvalda vairākas svešvalodas.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.