Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Kādi ir populārākie vissezonu riepu zīmoli?

Neskatoties uz laikapstākļu radītajiem ierobežojumiem, vissezonas riepas ir salīdzinoši populāra izvēle. Lai arī vissezonas riepām lielākas rites pretestības dēļ var būt straujāks nodilums un degvielas patēriņš nekā vasaras riepām un šāda veida riepas, salīdzinot ar ziemas riepām, ir mazāk drošas uz apsniguša vai apledojoša ceļa seguma, tās ir izcili piemērotas mainīgiem laikapstākļiem, kad temperatūras ilgstoši nenoslīd zemāk par 0oC. Turklāt, šādas riepas ļauj arī ietaupīt laiku un resursus, kas būtu jāvelta sezonas riepu maiņai riepu servisā. Tieši riepu kvalitāte ļauj palielināt drošību uz ceļa visa gada garumā, neskatoties uz laikapstākļu izmaiņām, tādēļ, veicot riepu iegādi, papildus uzmanība ir jāvelta arī ražotāja zīmolam.

Michelin

Michelin vissezonas riepas nodrošina komfortablus braukšanas apstākļus un optimālu veiktspēju visdažādāko automašīnu tipiem. Tās tiek izstrādātas īpaši domājot par noturību pret hidroplanēšanu un nodrošina izcilu saķeri gan uz sausa, gan uz slapja ceļa seguma. Tomēr Michelin zīmola vissezonas riepas ir skaļākas un nav piemērotas sniegotos laikapstākļos.

Continental

Continental vissezonu riepu izstrādē vislielākais akcents tiek likts uz automašīnas vadāmību. Pateicoties uzlabotajam protektoru rakstam ar mikroblokiem un 3D rievām, šī zīmola riepas nodrošina izcilu vadāmību pagriezienos un spēju strauji nobremzēt ne tikai uz sausa, bet arī uz slapja ceļa seguma. Turklāt, uzlabotais protektora dizains nodrošina gan labu noturību pret hidroplanēšanu, gan klusākus braukšanas apstākļus un lielāku izturību pret nodilumu.

Hankook

Ražotāja pielietotās tehnoloģijas ļauj nodrošināt ideālu līdzsvaru starp labu saķeri jebkuros laikapstākļos, komfortabliem braukšanas apstākļiem, riepu izturību un cenu. Neskatoties uz lielāku trokšņa līmeni pieaugot ātrumam, Hankook riepas nodrošinās lielisku automašīnas veiktspēju arī ļoti slapjos laikapstākļos pat uz ceļiem ar plānu sniega kārtu.

Šo un citu riepu zīmolu ziemas, vissezonas un vasaras riepas ir iespējams apskatīt un iegādāties “Riepu garāža” servisa centros. Riepu serviss “Riepu garāža”, kas ir viens no valsts vadošajiem automašīnu riepu un disku mazumtirgotājiem, piedāvā ne tikai plašu riepu un disku klāstu, bet arī pilnu servisa pakalpojumu spektru no rūpēm par riteņu ģeometriju un riepu kvalitāti līdz automašīnas sagatavošanai tehniskajai apskatei.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.