Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Metālapstrādes uzņēmums – Lenstream.lv

Cauruļu lāzergriešana ar fiber ir moderna un efektīva metode, kas tiek plaši izmantota dažādās rūpniecības un inženierijas nozarēs. Šī tehnoloģija izmanto lāzera starus, lai precīzi un ātri sagrieztu caurules, tādējādi radot gludas un precīzas griezuma malas.

Lai veiktu caurules lāzergriešanu ar fiber, caurule tiek ievietota lāzera aparatūrā un novietota pareizā pozīcijā, lai nodrošinātu precīzu un optimālu griezumu. Pēc tam lāzera stars tiek vērsts uz caurules virsmas, un enerģija, ko izstaro lāzers, uzkarsē materiālu, tādējādi izraisot tā kušanu un iztvaikošanu.

Šī metode ir ātra un precīza, kas ļauj ietaupīt laiku un samazināt izmaksas, salīdzinot ar citām tradicionālām metodēm, piemēram, zāģēšanu, urbšanu un griešanu ar griezējdisku. Turklāt caurules lāzergriešana ar fiber nodrošina lielāku automātisko kontroli, kas samazina kļūdu iespējamību.

Šī tehnoloģija ir īpaši noderīga, lai sagrieztu caurules no dažādiem materiāliem, piemēram, nerūsējošā tērauda, alumīnija, vara un citiem meteriāliem. Tāpēc to plaši izmanto dažādās nozarēs, piemēram, automobiļu ražošanā, enerģētikā, pārtikas ražošanā, būvniecībā un vēl daudzās citās nozarēs.

Lai gan caurules lāzergriešana ar fiber ir moderna un efektīva tehnoloģija, tā ir jāveic pieredzējušiem profesionāļiem, lai nodrošinātu augstu precizitāti un kvalitāti, tādējādi nodrošinot drošu un efektīvu darbību.

Ja Jums ir vajadzīgs profesionāls metālapstrādes uzņēmums, sazinieties ar mums – Lenstream.lv!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.