Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

15. maijā sāksies pieteikšanās “Jundas” vasaras nometnei

Jaunrades nama “Junda” struktūrvienībā “Lediņi” no 5. jūnija līdz 18. augustam notiks dienas nometne “Pietura – VASARA”, informē pašvaldība. Nometnē varēs piedalīties bērni vecumā no 7 līdz 11 gadiem. Elektroniskā pieteikšanās sāksies 15. maijā pulksten 12.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nometnes mērķis ir dot bērniem iespēju pilnvērtīgi pavadīt vasaras brīvlaiku, attīstot savu personību un talantus, kā arī veicinot sadarbības prasmes.

Nometnes “Pietura – VASARA” dalībnieki piedalīsies daudzpusīgās aktivitātēs “Jundas” pedagogu vadībā. No rītiem paredzētas nodarbības, kuru laikā bērni un jaunieši varēs iemācīties jaunas prasmes un atklāt savus talantus. Savukārt dienas otrajā pusē nometnes dalībnieki pilnveidos komunikācijas spējas un iemācīsies sadarboties cits ar citu. Piemērotos laikapstākļos nometnes dalībniekiem būs pieejams arī baseins un trasīšu zona.

Katru nedēļu nometnē plānots uzņemt 80 dalībnieku. Nometne notiks darba dienās no pulksten 8 līdz 17.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalības maksa ir 16,80 eiro dienā Jelgavā deklarētiem bērniem un jauniešiem un 33,60 eiro dienā citur deklarētiem bērniem un jauniešiem.

Arī šogad nometnes dalībnieki uz “Lediņiem” dosies ar organizētu transportu no jaunrades nama “Junda” Zemgales prospektā 7. Vakarā viņi tiks atvesti atpakaļ uz “Jundu”.

Elektronisko pieteikšanos var veikt ŠEIT.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Veicot elektronisko pieteikšanos, bērni pēc laika zīmoga un algoritma tiks sadalīti pa nedēļām. Par dalību nometnē vai atteikumu pieteicējam uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta informācija. Ja dalība tiks apstiprināta, pieteicējs elektroniski saņems arī informāciju par līguma slēgšanu un apmaksas kārtību.

Foto: Jaunrades nams “Junda”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.