Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

17. Jelgavas velobrauciens par tēmu “Vasarsvētki” (FOTO)

Ap 270 velosipēdistu 5. jūnijā devās jau 17. Jelgavas velobraucienā ar šā gada tēmu “Vasarsvētki”. Brauciena dalībnieki, ceļā no Ozolskvēra līdz nometnei “Lediņi”, un bija rotājušies atbilstoši šā gada tēmai – ozollapu vainagiem, ceriņu ziediem un citiem vasaras tematikas aksesuāriem, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Velobraucienā piedalījās dažāda vecuma velobraukšanas entuziasti, sākot no viena gada vecuma līdz pat 83. Daļa dalībnieku Jelgavas velobraucienā piedalījās atkārtoti, bet citam tā bija pirmā pieredze.

Noslēdzot septiņus kilometru garo braucienu, ikvienam dalībniekam bija iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs nometnē “Lediņi”.

Šajā reizē velobrauciena tēma bija “Vasarsvētki”, tāpēc dalībnieki bija aicināti padomāt par savu vizuālo noformējumu. Visspilgtākie un radošākie velobraucēji tika apbalvoti noslēguma pasākumā, tāpat arī tika apbalvots jaunākais un pieredzējušākais braucējs, jāpiebilst, ka jaunākā dalībniece Amēlija Dobele tiek aicināta saņemt savu balvu Sabiedriskajā centrā, Skolotāju ielā 8.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šā gada velobraucienā izolozes kārtībā galveno balvu – 150 eiro velosipēda iegādei ieguva Šarlote Kļumele no Rīgas, kura piedalījās braucienā kopā ar komandu.

Jelgavas velobrauciens katru gadu pulcē vairākus simtus dalībnieku un viņu aktivitāte liecina par to, ka interese par šāda veida pasākumiem ir – tas savukārt mudina organizatorus turpināt iesākto tradīciju.

Velobrauciena mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu, veicināt Jelgavas velokustības attīstību un sabiedrības saliedētību, kā arī informēt par velosipēdistu drošas pārvietošanās iespējām Jelgavas pilsētas ielās. Pasākumu organizē biedrība “Jelgavā 21. gadsimts” un Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Sabiedriskais centrs” ar Jelgavas valstspilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu.

Foto: Eva Mellēna

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.