Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

4. vidusskolā aizvadīti Grāmatu svētki

Jelgavas 4. vidusskolā aizvadīti gadskārtējie Grāmatu svētki, pulcējot lasītājus un grāmatu autorus. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Grāmatu svētkos šoreiz kā īpašās viešņas piedalījās grāmatas “Senā torņa noslēpums” autore Signe Lūsiņa un grāmatas ilustratore Elvisa Gabrāne, skolēniem stāstot par grāmatu rakstīšanas un ilustrēšanas noslēpumiem. Bet 3.c klases teātra draugi ar skolotāju Ritmu Tauteri ļāva visiem pārējiem skolēniem ielūkoties senā torņa noslēpumā, atstājot intrigu, lai skatītāji paši gribētu grāmatu izlasīt līdz beigām.

Jau tradicionāli Grāmatu svētkos skolas bibliotēka sveica arī čaklos lasītājus, dāvinot grāmatas un balvas no izdevniecībām un grāmatnīcām ”Zvaigzne ABC” , “Lielvārds” un “Globuss”.  Izcilības balvu lasīšanā šoreiz saņēma 12.a klases skolniece Danute Briģe. Nominācijā “Lasa visa klase” uzvarēja 3.c klase (skolotāja R.Tautere), balvā saņemot iespēju apmeklēt “Karameļu darbnīcas” meistarklasi. Čaklo pirmklasnieku godu šogad izpelnījās 1.b un 1.c klase (skolotājas A.Zondaka un I.Miklaševica), kuras Pārlielupes un Miezītes bibliotēkas veidotajā leļļu teātrī uzzināja visu par apkampieniem. Bērnu, jauniešu žūrijas grāmatu lasītāji balvā saņēma iespēju piedalīties “Mītavas čiekura” garšas meistarklasē.  

Visas dienas garumā starpbrīžos skolēni varēja baudīt grāmatpriekus kopā ar “Zvaigzne ABC” un garšaspriekus kopā ar “Karameļu darbnīcu” un “Mītavas čiekuru”, spēlēt aktīvas spēles, mežģīt prātu ar skolēnu padomi, zināt un minēt skolas ekopadomes uzdevumos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēcpusdienā bibliotēka pie sevis uzņēma kolēģus no citām pilsētas skolām un Jelgavas Pilsētas bibliotēkas, lai dalītos pieredzē un pārrunātu aktuālos jautājumus.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.