Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

44 “ēnas” interesējas par darbu policijā

“Ēnas” pie viena galda ar Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieku Lauri Arāju (no kreisās), un viņa vietniekiem Kasparu Briedi un Jāni Celmiņu (no labās).

Trešdien, kad visā Latvijā norisinās izglītības organizācijas “Junior Achievement Latvia” organizētais karjeras izglītības pasākums skolēniem “Ēnu diena”, 44 “ēnas” lielākoties no Jelgavas skolām pulcējās Valsts Policijas Zemgales reģionālā pārvaldē. Valsts policijas pārstāve Elīna Priedīte raksta, ka jaunieši izrādīja lielu interesi par policijas darbu, uzdeva jautājumus par to, kā kļūt par policistu, par to ikdienas darba apstākļiem. Jaunieši ar interesi apskatīja arī policijas iecirkni un policistu aprīkojumu. “Ēnotāji” tuvāk varēja iepazīties ar Valsts policijas Reaģēšanas nodaļas inspektora un Izmeklēšanas nodaļas inspektora, kā arī ar Prevencijas nodaļas inspektora darba pienākumiem, kā arī ar to, kā strādā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieks Lauris Arājs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ziņas” noskaidroja, ka Jelgavā skolēni interesējās arī par darbu pirmsskolas izglītības iestādes jeb bērnudārzos, LBTU, notāru birojā, uzņēmuma “Astarte nafta”, kā arī citos privātuzņēmumos.

Foto: Valsts policijas sabiedrisko attiecību nodaļa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.